Top News/ ‘Ku e gjen sigurinë’, debat mes Julit dhe Romeos, ndërhyn dhe Heidi
16/04/2024 14:00

Një debat me tone të larta nis mes Julit dhe Romoes ku kanë ngritur zërin ndaj njëri tjetrit. Romoe I del përball Romeos duke I shprehur Juëit që I shkon nga mbrapa Heidit se nuk ja del dot të luash pa atë. Çfarë ndodhi mes tre banorëve që janë përfshir në debat?

Top News/ Romeo ju tregon të ftuarve special çfarë do bënte me çmimin e madh
22/05 12:49
Top News/ Një dolli e fundit në shtëpi, përfundon darka e finalistëve me të ftuarit
22/05 12:49
Top News/ Dështon plani Juli – Meriton për të trembur Romeon, Ja si reagon ai
22/05 12:48
Top News/ Juli i prezanton shtëpinë Erjona Rusit dhe Enxhi Nasufit
22/05 12:31
Top News/ Zbulohet i dashuri i Eglës, Gazetarja zbulon detajet
22/05 12:21
Top News/ ‘Mos të ndodhte situata e krisjes…’, Heidi tregon se për çfarë është penduar
22/05 12:00
Top News/ Juli kush do donte ta fitonte Big Brother po ta shihte nga jashtë?
22/05 12:00
Top News/ Banorët takohen me të ftuarit special, ja kush janë ata
22/05 11:47
Top News/ Loja e pyetjeve, Ja se si përgjigjen finalistët
21/05 18:14
Top News/ Të ulur përballë njëri-tjetrit, banorët duhet tu përgjigjen pyetjeve
21/05 18:12
Top News/ Mes të qeshurash, Egla ndjek Heidin duke mbajtur në dorë një buburec
21/05 18:11
Top News/ ‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’, Heidi refuzon ftesën e Romeos
21/05 14:31
Top News/ ‘Do shkosh shumë mirë me Bora Zemanin’, Ja si ju përgjigj Heidi-Romoes
21/05 14:30
Top News/ ‘Kupa shkon në Prishtinë’, batuta mes banorëve për fituesin
21/05 14:27
Top News/ Romeo i përgjigjet Heidit, ‘Ti mendon që ne do ishim pëlqyer aq shumë?’
21/05 13:24
Top News/ Debat mes banorëve, Juli lë lojën në mes dhe largohet
21/05 13:24
Top News/ Ja cilat janë 5 arsye pse nuk duhet të fitojnë Big Brother VIP
21/05 13:21
Top News/ ‘Kjo do të jetë lufta ime e fundit’, Egla i kthehet Meritonit dhe Julit
17/05 14:46
Top News/ ‘Përdor çdo gjë që të më nxjerr keq’,Meritoni dhe Juli diskutojnë lojën e Eglës
17/05 14:46
Top News/ Heidi me mision sekret, Për çfarë duhet ti bind ajo banorët?
17/05 12:52