Top News – Kosova, 14 vite me flamurin e ri/ Si sot në vitin 2007, shpallej konkursi ndërkombëtar
13/06/2021 18:05

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top News-Kurti nuk i kursen lavdet për punën e tij/’Qeveria ime nuk krahasohet me ato të mëparshmet’
02/08 20:52
Top Channel/ Kundër “Ballkanit të Hapur”, protestë para ambasadës së Shqipërisë në Prishtinë
02/08 15:20
Top Channel/ Kurti: Reciprocitet të plotë ekonomik dhe politik me Serbinë
02/08 15:18
Top News – Protestë para ambasadës shqiptare / Kosovë, kundërshtohet nisma ‘Ballkani i Hapur’
02/08 14:24
Top News – Reciprociteti me Serbinë/ Kurti në parlament: Nuk kemi hequr dorë
02/08 13:56
Top Channel/ Medalje pas vdekjes për Beau Biden, punoi në Kosovë pas luftës
02/08 13:03
Top Channel/ Më shumë pacientë në Kosovë, dyfishohet numri i atyre që kërkojnë trajtim në QKUK
31/07 12:34
Top News-50 milionë euro për fermerët/ Qeveria e Kosovës merr hapin e rëndësishëm
30/07 15:53
Top News-Varianti Delta ‘shkund’ Kosovën/ 90 përqind e rasteve të reja janë të variantit të ri
30/07 14:48
Top Channel/ Spitali ua ndërpreu pagën, mjekët specializantë në Kosovë në protestë
29/07 18:26
Top News – 108 vite nga konferenca e Londrës/Abazi- ‘Serbia joshi Ramën, shkeli Kosovën’
29/07 16:01
Top News – Kosova refuzon ‘mini-Shengenin’/ Kurti-Iniciativa e Novi Sadit, pa vizion për rajonin
29/07 16:00
Top News – Varrosen nënë e bijë në Gjakovë/ Kosovë, përcillen disa nga viktimat e aksidentit
29/07 11:12
Top Channel/ Lamtumira e viktimave të Kroacisë/Trupat e pa jetë të 10 emigrantëve u kthyen në Kosovë
28/07 19:15
Top News – Mbërrijnë të mbijetuarit e tragjedisë/ Kosovë, 21 u kthyen nga Kroacia, 15 ende në spital
28/07 10:17
Top Channel/Kthehen 21 të mbijetuarit e aksidentit,mbërritën nga Kroacia në aeroportin e Prishtinës
28/07 03:05
Top Channel/ Mbërrijnë në Kosovë të mbijetuarit e aksidentit tragjik në Kroaci, priten nga Kurti, Osmani dhe Konjufca
28/07 01:55
Top News-Aksidenti tragjik në Kroaci/26 persona dalin nga spitali, 15 vijojnë trajtimin
27/07 15:58
Top Channel/ 26 të plagosur dalin nga spitali, avokati: “Shoferi nuk ka thënë se e zuri gjumi”!
27/07 15:15
Top Channel/ 18 vjeçarja që vdiq në aksident, do niste punë si infermiere në Gjermani
26/07 19:47