Top News – Kim dhe Kanye West/ Shtojnë edhe një hap tjetër drejt ndarjes
19/01/2021 21:19

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë bërë hapin tjetër drejt ndarjes. Një gjë e tillë vjen pasi dyshja kanë ndërprerë seancat për konsultim të çiftit, të cilat i kanë mbajtur për vite me radhë. 40-vjeçarja deri më tani thuhet se ka tentuar të ruajë martesë, por ka rezultuar se ata thjesht nuk janë në të njëjtat mendime. Po ashtu, Kanye tashmë ka angazhuar një avokat privat, për të vazhduar me procedurat e rregullta të divorcit. Në anën tjetër, Kim ka marrë njërën nga avokatet më të njohura, Laura Wasser, e cila njihet për suksesin në punën e saj. Një burim afër dyshes ka deklaruar se cifti nuk ka plane të njëjta kur bie fjala për të ardhmen dhe familjen dhe se Kim është në rregull me këtë. Çifti u martua në vitin 2014 dhe janë prindër të katër fëmijëve.

Top News – Nga ‘Jolene’ në ‘Vaksinë’… Dolly Parton merr dozën, ndryshon tekstin e këngës
03/03 21:01
Top News – Hollywood në zi/ Ndërron jetë aktori i njohur amerikan
03/03 19:05
Top News – “Asgjë nuk është ashtu siç duket”/ Bella Hadid rrëfen prapaskenat e jetës së saj
03/03 19:02
Top News – Mahnitëse si gjithmonë/ Rita Ora befason fansat me performancën e saj joshëse
03/03 19:00
Top News – Bye Bye Hollywood/ Aktori Will Smith dëshiron t’i futet politikës
03/03 18:13
Top News – Meghan fiton gjyqin kundër mediave/ Merr plot 521,000 euro dëmshpërblim
03/03 18:12
Top News – E ka mbajtur të bijën larg medias/ Ja detaji që rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve
03/03 18:07
Top News – Britney Spears gjen qetësinë/ Publikon foton e rradhë krah fëmijëve adoleshent
03/03 18:06
Top News – “Ti i ndërron burrat shpesh”/ Këngëtarja kritikon Netflix për “frazën” seksiste
03/03 18:05
Top News – U ndoq nga 157 mijë persona në Youtube/ ‘Përputhen prime’ rekord shikueshmërie live
02/03 21:16
Top News – Blerimi braktis Ledianën/ Bëhet xheloz, nuk duron dot komentet për …
02/03 01:03
Top News – Aktorja më e mirë jo protagoniste/ Jodie Foster merr ‘Golden Globe’ në pizhama
01/03 21:04
Top News – Halle Berry të le pa frymë/ 54 vjeçarja mahnit me trupin e saj të tonifikuar
01/03 17:51
Top News – Jessie J harron Channing Tatum/ Nis romancë e re
01/03 17:45
Top News – Kështu ndodh kur je i famshëm/ Gjenden qentë e Lady Gaga, angazhohet vetë FBI-ja
27/02 15:31
Top News – “Për herë të parë bashkë ‘nuset’ e Mevlanit”/ Ledjana dhe Antonela kundër Mevlanit
26/02 20:06
Top News – Ti futesh fshehtas në dhoma zhveshjeje/ Xhelozia fut në sherr Sarën dhe Jasminen
26/02 20:04
Top News – `Gjigandët` prezantojnë supermakinat/ Automjetet më luksoze e të shtrenjta në botë
26/02 18:08
Top News – Sërish drama në familjen Kardashian/ Reperi tenton të shes bizhuteritë e Kim
25/02 21:26
Top News – Grabiten 2 qentë e Lady Gagës/ Këngëtarja ofron në këmbim shumën marramendëse
25/02 19:17