Top News – Kështu ndodh kur je i famshëm/ Gjenden qentë e Lady Gaga, angazhohet vetë FBI-ja
27/02/2021 15:31

Pak ditë më parë, këngëtarja Lady Gaga u trondit nga vjedhja e 2 qenëve bulldogë francezë, por mesa duket makthi i erdhi fundi. Qentë të cilët ishin grabitur u gjetën të sigurtë pasi janë dorëzuar në polici, por autorët e rrëmbimit janë akoma në arrati. Kujdestari i qenëve u plagos pak ditë më parë nga dy burra që rrëmbyen qentë e këngëtares. Ai momentalisht ndodhet në spital dhe familja e tij është në pritje të shërimit plotësisht të tij.Këngëtarja Gaga habiti të gjithë më kërkesën e saj pasi ofroi plot 500 000 dollarë për këdo që i gjente. Mesa duket metoda ka rezultuar mjaft efektive dhe brenda një kohe shumë të shkurtër qentë Koji dhe Gustav janë në krahët e këngëtares. Detajet për mënyrën se si u gjetën qentë janë ende të paqarta, por mësohet se një ata u dorëzuan nga një grua në një stacion e policisë së Los Anxhelosit. Këtë gjë e kanë bërë të ditur vetë përfaqësuesit e këngëtares të cilët rrëfyen se këngëtarja kur e mori vesh lajmin shpërtheu në lot gëzimi.

Top Channel/ Histori e ndaluar dashurie,Stiljano dhe Ersonelda e tregojnë në Dua të të Bëj të Lumtur
18/04 02:11
Top News – Conor McGregor ‘terrorizon’ fansat/ I mëson djalit të tij të godasë fëmijët e tjerë
13/04 22:02
Top News – Pas shumë vitesh… Ribashkohet çifti i famshëm në Hollywood
10/04 22:53
Top News – President i ardhshëm i SHBA-së! 46% e amerikanëve e mbështesin kandidimin e The Rock
10/04 22:52
Top News – Plas sherri në ‘Për’puthen +40’/ Naumi ofendon me fjalë tepër të rënda lindën
10/04 21:35
Top News – Dua Lipa dhe Elton John bashkë! Ja çfarë i bashkon dy këngëtarët
10/04 01:21
Top News – Vdes papritur legjenda e Hip Hopit/ Truri i kishte humbur çdo funksion prej një jave
09/04 20:21
Top News – Ndodh edhe kjo në Për’puthen/ Murati ‘harron’ Sindin, zhvesh dhe puth Olën
08/04 23:03
Top News – Revoltohen besimtarët myslimanë/ Jay Z vesh bluzë me imazhin e xhamisë në të
08/04 21:46
Top News – Veshi Bella Hadid/ Shqiptarja nominohet për çmimin e Louis Vuitton
07/04 22:44
Top News – Vrasësi i shpëtoi jetën/ Angelina Jolie e kishte paguar ta ekzekutonte
05/04 19:22
Top News – Artisti i njohur shqiptar/ Stanaj, këngë për Demi Lovaton e Ariana Granden
03/04 18:23
Top News – Tatuazh me inicialet e Rita Orës/ Këngëtarja befasohet nga fansja e saj
03/04 18:21
Top News – Mbidoza desh i mori jetën/ Këngëtarja rikrijon historinë në videoklipin e ri
03/04 18:20
Top News – Dua Lipa makinë parash në pandemi/ Këngëtarja arrin të grumbullojë mbi 23 milion euro
03/04 18:19
Top News – ‘Nuk ndalin debatet në Për’puthen’/ Sara shpërthen në akuza ndaj princit dhe jaseminës
02/04 22:21
Top News – Sërish në gjyq me babain e saj/ Këngëtarja sakrifikon pasurinë për të fituar lirinë
02/04 20:10
“She’s On Top” hap audicionet/ Nis përzgjidhen e vajzave nga produksioni i “E Diell” në Top Channel
02/04 20:02
Top News – ‘Duam shumë fëmijë’/ Modelja e famshme rrëfen planet pas abortit
02/04 18:19
Top News – Motrat e Kim Kardashian në telashe/ Përndjekësi i Kendall nuk lë të qetë as Kylien
02/04 18:01