Top News – Kërcënim në internet/ Këngëtarja merr hetues privat
11/09/2020 17:48

Kërcënimet në internet e kanë frikësuar Cardi B, duke e detyruar të punësojë një hetues privat. Këngëtarja thote se një mbështetës I presidentit amerikan Donald Trump e ka bërë publike adresën e shtëpisë së saj dhe ka inkurajuar njerëzit që të shkojnë në banesën e këngëtares dhe t`i vënë zjarrin. Kjo e ka shqetësuar shumë 27 vjecaren. Autorja e hitit “Bodak Yellow” është vënë në shënjestër për shkak të kritikave ndaj Trump. Edhe pse përgjithësisht përpiqet t`I injorojë komentet dashaliga, Cardi këtë radhë e pranoi se I është dashur të marrë masa pasi kërcënohej siguria personale e saj dhe e familjes. Hetuesi privat kishte arritur ta gjente fajtorin; bëhej fjalë për një adoleshent, prindërit e të cilit mbetën të shokuar kur mësuan se cfarë kishte bërë.

Top News – Habit këngëtarja/ Kam parë UFO, i panë dhe të tjerë
21/10 22:07
Top News -Plot 1.75 metra! Rapunzeli i jetës reale/ Vajza që për 15 vjet nuk i ka prerë kurrë flokët
21/10 15:27
Top News – Koleksioni i Michael Kors/ New York, prezantimi në një kopsht
19/10 17:43
Top News – Bëhen me djalë/ Arbana Osmani e Eduart Grishaj
19/10 16:41
“Shiko kush luan” rekord të ri /Emisioni arrin në çdo episod mbi një milionë shikime
17/10 15:43
Top News – “Wonder Woman”, Gal Gadot në rolin e Kleopatrës
16/10 13:41
Top News – Sharon Stone thotë mjaft/ I jep fund takimeve me meshkuj
15/10 21:26
Top News – Zgjidhin mosmarrëveshjen/ Elton John dhe ish bashkëshortja
14/10 21:34
Top News – Moda, chelsea boots/ Këpucët e thjeshta dhe të rehatshme
14/10 19:27
Top News – Rikthehet në trendi/ Modeli i Jacqueline Kennedy në ‘50
13/10 21:57
Top News – “Frozen fashion week”, fillon java e modës për fëmijët
12/10 14:56
Top News – Brooklyn Beckham dhëndër/ Victoria stilon fustanin e nuses
11/10 16:39
Top News – Publikoi “Juliet” / Ardian Bujupi në Shiko Kush Luan
10/10 10:21
Top News – 4 supermodelet/ Dokumentar për yjet e viteve ’90
09/10 14:58
Top News – Vajza e Monica Bellucci/ Një yll në kopertinën e ‘Elle’
09/10 13:09
Top News – Në hapat e nënës së saj/ Vajza e Kate Moss debuton në Paris
09/10 13:08
Top News – Interpreton Dianen/ Aktorja, vështirësi me theksin
08/10 22:16
Top News – ‘Këpucët e shëmtuara’/ Risi nga ‘Louis Vuitton’ në Paris
08/10 19:14
Top News – Matt Damon bën 50 vjeç/ Të jesh i mërzitshme, është avantazh
08/10 19:11
Top News – ‘Këpucët e shëmtuara’/ Risi nga ‘Louis Vuitton’ në Paris
08/10 15:09