Top News-‘Kënga e radhës…’/Nita poston fotot me Luizin dhe…
30/05/2023 10:30

Këngëtarja nga Kosova Nita Latifi ka postuar në Instagram disa fotografi ku shfaqet së bashku me Luizin dhe Kiara Titon. Ajo që tërhoqi më shumë vëmendje ishte edhe shkrimi bashkëngjitur me këto imazhe. “Kënga e radhës... As dy shotsa as dy gota po 2 bidona”, ka shkruar ajo. Nuk dihet nëse vërtetë dy ish-banorët do të bashkëpunojnë së bashku për një këngë, por ndjekësit e tyre e kanë pritur mjaft mirë këtë ide dhe e duan një projekt nga ata të dy. Nuk janë të paktë banorët që kanë publikuar projekte muzikore pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP” dhe duhet thënë që kanë rezultuar suksese të vërteta. I pari që nxori në treg këngë ishte fituesi i këtij edicioni, Luiz Ejlli, në bashkëpunim me Donald Veshajn. Kënga mban titullin “2 shotsa” dhe është pritur mjaft mirë nga publiku. Edhe Nita Latifi ka publikuar këngën e saj më të re që titullohet “2 Gota” që është pritur mjaft mirë nga publiku.

Top News – Pësoi incident në shtëpi / Mbesa tregon gjendjen e ikonës Sophia Loren
27/09 17:13
Top News – Ronaldo martohet për herë të tretë / Kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks
27/09 16:47
Top News – Pamjet bëhen virale / Kylie dhe Timothee fotografohen dorë për dore
27/09 16:15
Top News – Si e dashura e Kanye West / Kim Kardashian po bën namin me daljen e fundit
27/09 16:13
Top News – Nuk donte që të pajtohej me gruan / Këngëtarja Cher organizon rrëmbimin e djalit të saj
27/09 16:13
Top News – Nuk kanë fund problemet për Shakiran / Akuzohet për herë të dytë për evazion fiskal
27/09 14:57
Top News – Adele është martuar në fshehtësi / Këngëtarja me famë botërore ngre dyshimet
26/09 17:51
Top News – Selena Gomez në një lidhje / Këngëtarja zbulon nëse po jeton një romancë
26/09 17:49
Top News – Leonardo DiCaprio në një lidhje serioze / Përsëri i lidhur me një modele 25-vjeçare
26/09 17:48
Top News – Spastrimi etnik i armenëve / Kim Kardashian-Nuk duam një gjenocid tjetër
26/09 17:15
Top News – Bruce Willis dhe lufta me sëmundjen / Bashkëshortja zbulon detaje për gjendjen e tij
26/09 17:12
Top News – I ati i famshëm dhe milioner / Vajza e Eminem kapet duke punuar në sallon bukurie
26/09 17:09
Top News – Miley Cyrus rikthehet 10 vite pas / Befason me ndryshimin e madhe në pamjen e saj
26/09 15:32
Top Channel/Pas suksesit në New York/ Elton Ilirjani rrëmben vëmendjen në Londër, 3 sfilata & 1 çmim
25/09 21:02
Top News – ‘Nuk mund të jetoja pa ty’ / Zayn Malik ndan foto të rrallë të vajzës Khai
22/09 15:27
Top News – ‘Vetëm vdekja do të na ndante’ / Shakira tregon se besonte në dashuri të përjetshme
22/09 13:12
Top Channel/ Pasarelë për të drejtat e njeriut! Java e modës në Londër, sfilon dhe modeli shqiptar
22/09 11:06
Top News – Ndarja e Gigi Hadid nga DiCaprio / Zbulohet arsyeja-Jo i denjë për t’ia prezantuar vajzës
21/09 18:22
Top News – ‘Ishte shumë interesant’ / Sofia Vergara flet për divorcin pas 7 vite martesë
21/09 15:16
Top News – Ish-at e Joe Jonas / Sophie Turner dhe Taylor Swift bëhen shoqe
21/09 15:10