Top News – Kate Middleton/ Dukesha shtatzënë me binjakë
04/12/2020 20:18

Kate Middleton është shtatëzënë për herë të katërt, madje me binjakë. Ky është lajmi ‘bombë’ që po bënë xhiron në mediat botërore. Lajmi është publikuar nga revista amerikane ‘Intouch’ e cila citon burime të sigurta nga Pallati Mbretëror. Sipas revistës amerikane Dukesha e Kembrixhit është tremuajshe shtatëzanë, por që tani Kate dhe princi Uilliam kanë bërë një përzgjedhje paraprake për emrat e binjakëve. Nëse fëmijët do të jenë djem atëhere Edward, Philip ose Michael janë emrat e preferuar, ndërsa nëse binjakët do të jenë vajza do të quhen Alice dhe Rose. Aktualisht Kate Middleton dhe princi Uilliam kanë tre fëmijë, dy djem George e Luis dhe një vajzë Charlotte. Aktualisht nga shtëpia mbretërore e Britanisë së Madhe nuk ka as përgënjeshtrim dhe as pohim të lajmit për shtatëzaninë e Dukeshës së Kembrixhit.

Nis “Për’puthen 40”/ Reality Show, spektakli me beqarët në moshë më të madhe
26/01 19:58
Top News – Gwen Stefani nuk pret martesën, vendos unazën 500 mijë dollarë të Blake Shelton
23/01 00:52
Top News – Gigi Hadid dhe Zayn Malik/ Çifti zbulon emrin e vajzëspas 4 muajsh
22/01 21:51
Top News – Plas ‘bomba’ në çiftin Andi-Tea/ Shqipja publikon mesazhet: Pas Teas, erdha te ty…
22/01 12:16
Top News – Vajza sekrete e Putin/ Jetë luksoze e veshje firmato, plasin polemikat
21/01 21:25
“Për’Puthen”thyen rekorde shikueshmërie/Arrin në mbi 200 milionë klikime që prej fillimit të sezonit
21/01 15:34
Top News – Pas sherrit në ‘Për’puthen’/ Fationi merr vendimin-do largohem!
19/01 21:52
Top News – Kim dhe Kanye West/ Shtojnë edhe një hap tjetër drejt ndarjes
19/01 21:19
Top News – Sherr i fortë në ‘PërPuthen’/ Shmangen grushtet mes Fationit dhe Erisit
18/01 21:49
Top News – Tea kthen sytë nga një tjetër djalë… Çfarë i premtoi Melisës njëri nga të rinjtë
15/01 20:36
Top News – Dua Lipa për gjyshin e saj/ Serbët i kërkuan të falsifikonte historinë
15/01 19:27
Top News – Çfarë rrezikon aktori I famshëm, dalin foto të Chuck Norris në sulmin e Capitol
14/01 21:34
Top News – Dorëzohet beqari i përjetshëm/ Kush po e çon në altar Leonardo Dicaprion
13/01 22:45
Top News – Elvis Presley, misteri i autopsisë/ Kishte një plagë të fshehtë në kokë
08/01 15:12
Top News – Një James Bond me ngjyrë/ Kush mund të jetë 007-ta i ri!
08/01 15:10
Top News – Irina Shayk mbushi 35 vjeçe/ Modelja që erdhi nga varfëria e skajshme
08/01 13:53
Top News – Dirty Dancing/ Mallkimi i filmit të famshëm
08/01 13:14
Top News – Beckham thyen karantinën/ ‘Arratiset’ nga Britania në SHBA
07/01 22:39
Top News – Bleona Qereti bën vaksinën/ Në një spital të SHBA, veshur si infermiere
07/01 21:44
Top News – Këngëtarët për situatën në SHBA/ Rita Ora e Dua Lipa: Ata janë terroristë
07/01 20:10