Top News – Jolie akuzon Pitt për dhunë/ Zbulohet ngjarja, detajet e raportit të FBI-së
18/08/2022 15:10

Aktori i njohur hollivudian, Brad Piit dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj ish- gruas së tij, Angeline Jolie dhe fëmijëve të tyre. Ngjarja e ndodhur në kohën kur dy aktorët ishin të martuar është zbardhur së fundmi nga një raport i FBI-së. Në raportin e publikuar përshkruhet se konflikti ka nisur brenda avionit të tyre privat në 2016-ën ku aktorja i ka kërkuar divorcin. Sipas raportimeve konflikti thuhet se ka qënë edhe fizik. Joli dhe Pitt janë grindur për një nga fëmijët e tyre dhe aktori e ka akuzuar atë se po i shkatërronte familjen. Jolie është shprehur se midis tyre ka pasur tensione dhe veprimet e tij e kanë bërë të ndihet e keqtrajtuar - shkruan më tej raporti i FBI-së.

Top News – Ushtroi dhunë ndaj saj dhe fëmijëve/ Detaje nga padia e Angelina Jolie për Brad Pitt
05/10 12:26
Top News – Java e Modës në Paris/Prezantohen koleksionet pranverë-verë 2023
05/10 10:29
Top News -Shuplaka në Oscars 2022 / Filmi i Will Smith do të publikohet, pas polemikave
04/10 12:24
Top News – Kledi Kadiu, kryetari i jurisë në DWTS/Balerini i njohur në një rrëfim ndryshe
02/10 09:58
Top News – Dua Lipa e “etur” për rekorde! Këngëtarja shqiptare hyn në historinë e ‘Spotify’
30/09 11:20
Top News – Kaos në koncertin e Daddy Yankee! 4000 persona futen me forcë, policia ndërhyn
28/09 12:47
Top News – Ribashkohet Bora dhe Donaldi, por jo vetëm kaq, ja surprizat…
28/09 12:45
Top News – Vendimi i Akademisë Ruse të Filmit/ Rusia heq dorë nga çmimi Oscar
27/09 16:12
Top News – Fotoja e tyre ‘çmendi’ rrjetin/Khloe Kardashian dhe ylli i ‘365 ditë’, ja e vërteta
27/09 11:14
Top News- John Cena hyn në librin Guinness!/Realizon dëshirat e mbi 600 fëmijëve
26/09 16:25
Top News- Rikthehet ‘talenti i brezave’ Rihanna/ Do të performojë në finalen e Super Bowl
26/09 14:11
Top News – Brenda dasmës së Arminës dhe Shkëlzenit/I japin Fund beqarisë, ja detajet e ceremonisë
26/09 13:27
Top News – Berisha flet në dasmën e Shkëlzenit dhe Arminë/Liri Berisha ‘djeg’ vallen me ‘napolonin’
26/09 11:56
Top News – Nga avionët privatë tek metroja! Çifti Hollivudian përdor transportin publik
24/09 16:54
Top News – Bebe Rexha shpërthen në lot! / Projekti i saj dhe i David Guetta-s renditet i pari
24/09 13:42
Top News – Mourinho, në ritmet e ‘drillit’/ Trajneri i Romës shfaqet në videon e reperit Stormzy
23/09 16:35
Top News – Tërmeti ‘shkund’ Meksikën/Dua Lipa largohet e frikësuar gjatë performancës
23/09 16:12
Top News – Arsyeja do t’ju habisë!/Fansat ‘Vërsulen’ Me Kritika Ndaj Kim Kardashian
23/09 12:37
Top News – Askush nuk e paska vënë re!/E dashura e Jonny Depp prezente në gjyqin e tij
23/09 12:09
Top News – Mashkulli më i pashëm sipas Brad Pitt/ I pari Paul Newman, I dyti George Clooney
22/09 16:19