Top News – JLo dhe Affleck do jetojnë bashkë/ I vënë syrin vilës luksoze 64.95 milionë dollarë
17/07/2021 15:50

Prej kohësh rrjeti po zien nga lajmi i ribashkimit të Jennifer Lopez dhe Ben Affleck, 17 vite pas ndarjes së tyre. Ata të dy u panë dhe fotografuan bashkë për pushime në Montana dhe kaq mjaftoi që t’i vihej vula ribashkimit. Teksa lajmi për ribashkim mes dyshes po qarkullon prej ditësh në media, asnjë nga palët nuk ka reaguar deri më tani. Ama kohët e fundit ka qarkulluar në media lajmi se ata duan të blejnë një shtëpi së bashku. Dyshja i kanë vënë syrin shtëpisë 64.95 milionë dollarëshe, e vendosur që ndodhet në zonën e sipërme të lagjes ‘Holmby Hills’. Vila përbëhet nga një hapësirë gjigande me 8 dhoma gjumi dhe 12 tualete. Në pjesën e brendshmë të shtëpisë ndodhet një dhomë lojërash me një hapësirë prej katër pistash për të luajtur bowling, bar mbushur plot me pije, kinema, një palestër e kompletuar, parukeri, dhomë mjekësore, imitim i lojës së golfit, qilar verash me një dhomë degustimi, pishinë e brendshme dhe trajtime të plota spa duke përfshirë edhe saunën.

Top Channel/ U tha se tradhtoi Kim Kardashian me aktoren e njohur, Kanye West reagon për herë të parë
21/09 18:41
Top News-Aktori ‘i friksuar’ nga J.LO/‘Efekti i saj në botë është tepër mahnitës’
21/09 16:45
Top News-Ronaldo, viktimë e mashtrimit /Një agjenci udhëtimesh i merr 288 mijë euro
21/09 16:18
Top News – Zbulon burrin me të dashurën… / Shkatërron gjithë shtëpinë dhe një Maserati
21/09 16:11
Top News- Ana romantike e MotoGP/Ja 5 historitë më të famshme të dashurisë
21/09 14:41
Top News- ‘Sekret për 90 vite e ardhshme’/Misteri i testamentit të princit Philip
21/09 13:56
Top News-Detajin që askush nuk e kuptoi/Kylie Jenner zbulon gjininë e fëmijës që po pret
21/09 13:54
Top News – Elhaida Dani me album te ri / Prezanton ‘ZanIn’ në Tiranë me Riccardo Coccianten
21/09 13:46
Top News – Sherr mes konkurentëve/ Nisin debatet e para në programin ‘Përputhen’
20/09 22:01
Top News -‘ Ti dukesh si femër, ta shpif’/ Plas debati mes Adës dhe Eduartit në ‘Përputhen’
20/09 22:00
Top News -Tha se ishte në pritje të ëmbël/ Zbulohet gjinia e bebit të Kylie Jenner
20/09 21:41
Top Channel/ Pasi u bënë prindër për herë të parë, ndahen Fero dhe Arbenita?
20/09 18:12
Top News- Keqtrajtohet nga bashkëshorti Hailey Bieber tregon anën e saj të historisë
20/09 17:29
Top News-Pasi pranoi se janë bashkë/Rita Ora flet për herë të parë për lidhjen e saj
20/09 17:22
Nuk kishte mundësi të studionte mjekësi, 21-vjeçarja fiton 1 milion dollarë në vit
20/09 15:59
Top News – ‘Nipi im shpëtoi jetën e 3 personave’/ Aktorja rrëfen dhimbjen që ndjen humbjes së madhe
18/09 17:27
Top News – ‘Po sikur të të tradhtonte!’/ Reperja jep mesazhin për të gjitha vajzat
18/09 17:24
Top News – Nuk u nominua për ‘Oscar’/ Jennifer Lopez befason me deklaratën për ‘Hollywood’
18/09 17:12
Top News-Loredana plas ‘bombën’ e radhës/Ja çfarë pritet të ndodh së shpejti me Don Xhonin
18/09 14:09
Top News-‘Bebi’ i Lil Nas X është këtu/Reperi ndan momente nga salla e lindjes
18/09 14:08