Top News – ‘Jam i lumtur për atë që bëra’/ Pique nuk është penduar për ndarjen nga Shakira
22/03/2023 13:23

Futbollisti i njohur Gerard Pique, ka reaguar për herë të parë pas ndarjes me këngëtaren kolumbiane, Shakira. Dyshja ka bërë disa dalje të diskutueshme, ndërsa këngëtarja e ironizoi së fundmi atë dhe të dashurën e tij, nëpërmjet një kënge. Mirëpo, ish-mbrojtësi i Barcelonës nuk është prekur nga sulmet që ka bërë nëna e fëmijëve të tij. Në një intervistë, Pique ka thënë se është shumë i lumtur dhe se pavarësisht ndryshimeve ai është shprehur se ka qenë në gjendje ta ruaj lumturinë. Në këtë dalje të tij, ai nuk ka shprehur asnjë pendim për veprimin e tij. Gerard Pique ka thënë hapur se nuk dua njeri tjetër përveç atyre që më duan dhe më njohin. Ai ka shprehur se është i qartë dhe ka bërë në çdo moment atë gjë që ka dëshiruar. Gjithashtu, pavarësisht kritikave që ka marrë për tradhëtinë e tij ndaj Shakirës me Clara Chia, të dashurën aktuale.

Top News – Schwarzenegger flet për babain nazist/ ‘Mund të shpërthente në çdo moment’
07/06 09:30
Top Channel/ “Kepi i VIP-ave” mbërrin në Bodrum, Kiara Tito zbulon detajet e xhirimeve
06/06 17:42
Top Channel/ “Je ylli më i bukur në miliarda yje”/ Betimet që i dhanë njëri-tjetrit Klea dhe Elgiti
05/06 15:09
Top News – Beyoncé mban koncertin e radhës/ I dhuron personelit të hotelit bileta 900 euro
05/06 15:03
Top News- Paguan dyfish, por ka një kërkesë të veçantë/ Shakira po kërkon një dado për fëmijët e saj
05/06 14:58
Top News – Një tjetër sukses për Luiz Ejllin/ Kënga e re, e 15-ta si ‘trending’ në mbarë botën!
05/06 11:57
Top Channel/ Luiz Ejlli publikon këngën e re. “Përgjithmonë” balada që pritet të thyejë rekorde
03/06 22:28
Top Channel/ Mauro Icardi blen makinën më të shtrenjtë në botë
03/06 19:40
Top News – U akuzua për përdhunim/ Aktori shpallet fajtor, rrezikon deri në 30 vite burg
02/06 15:28
Top News – Jennifer Lopez dhe Ben Affleck/ Blejnë kompleksin e ri 60 milionë dollarë
02/06 14:36
Top News-Lidhja e tyre s’është më sekret/Kylie dhe Timothee fotografohen së bashku
02/06 10:11
Top News – Jori Delli në telashe / Vidoet e modeles janë të ndaluara në këtë shtet!
01/06 15:22
Top News – Pink bën dush në natyrë/ Këngëtarja shfaqet nudo në rrjetet sociale
01/06 09:58
Top News – Bashkëpunim me njëri-tjetrin?/ Luizi poston foto krah Oltës- Filloi…
01/06 09:41
Top News – I dha fund lidhjes me Pete Davidson/ Kim Kardashian zbulon arsyen e ndarjes
31/05 16:28
Top News – Pushime në brigjet e Italisë/ Di Caprio fotografohet më një tjetër vajzë
31/05 14:48
Top News – Baba për herë të katërt / E dashura 30-vjeçare e Al Pacinos shtatzënë
31/05 09:49
Top News – Fansat bojkotojnë Taylor Swift/I kërkojnë të ndahet nga i dashuri i ri
31/05 09:47
Top News – Dua Lipa në botën e modës/ Dizenjon koleksionin e parë Versace
30/05 19:26
Top News-‘Kënga e radhës…’/Nita poston fotot me Luizin dhe…
30/05 10:30