Top News/ Ishte arsyeja që u përjashtua nga Big Brother, Sara shfaqet tani bashkë me Françeskën
11/06/2024 11:09

Françeska Murati dhe Sara Gjordeni duket se i kanë lënë pas hatërmbetjet me njëra-tjetrën. Ato siç shihet kanë harruar konfliktet që kanë pasur brenda shtëpisë së BBVA 3. Ish-konkurrentët janë bërë pjesë e jurisë së rubrikës “She’s on Top” tek E Diell”. E pyetur nga Argjira se cila ishte këshilla e fundit që bashkëshorti i dha asaj para se të vinte në emisionin, Françeska u shpreh: “Mos bëj shumë sherre”. E dyta që hyri në skenë ka qenë Sara, e cila tregoi se po e shijon tejet shumë këtë shtatzëni. Të dyja kanë kritikuar dhe kanë dhënë mendimet e tyre si profesioniste për vajzat konkurrente të “She’s on Top”. Françeska ndërkohë ka qenë arsyeja që Sara u përjashtua nga Big Brother, pas një sherri që patën me njëra-tjetrën.

Top Channel/ Vajza e politikanes shijon pushimet “ideale” krah partnerit, foto mbi jaht në Capri
13/07 14:33
Top Channel/ “Jo me fjalë, por me vepra”, Xhensila thumbon Besin në urimin për vajzën
12/07 22:10
Top News/ Abuzime e tortura në burgjet e Dubait, britaniku tregon tmerrin pas lirimit
12/07 11:56
Top News/ Nora Istrefi sjell pamje nga klipi i ri, po vjen në bashkëpunim me Teuta Selimin
12/07 10:45
Top News/ Kush është gruaja e Alvaro Moratas? Nënë e katër fëmijëve..
12/07 10:44
Top News/ ‘BBV m’i ka ndezur motorët’ – Arta Kabashi tregon se çfarë i ka ndodhur pas spektaklit
12/07 10:39
Top News/ A tradhtojnë futbollistët? Detektivja Shkënda Lili zbulon të vërtetën…
12/07 10:35
Top News/ Ledri Vula fotografohet me vëllanë e Dua Lipës, Gjinin
11/07 17:17
Top News/ Burrat e tyre prekën finalen e Euro 2024 – kush janë partneret e futbollistëve?
11/07 15:29
Top News/ Bebe Rexha merr vëmendjen me videot para pasqyrës
11/07 15:28
Top News/ Mercedes, Lamborghini e Porsche – Don Xhoni prezanton koleksionin e tij
11/07 13:35
Top News/ E veshur me fustan nusërie, Adelina Ismaili ndan pamje nga klipi i ri
10/07 17:32
Top News/ Ish-modelja Izabel Goulart provokon me fotografitë në bikini në Instagram
10/07 15:03
Top News/ Noizy i vë kusht fansave për publikimin e këngës së re
10/07 15:02
Top News/ Kur Lionel Messi ‘bekonte’ Lamine Yamal, del fotoja e vitit 2007
10/07 12:03
Top News/ Elita Rudi pozon mes breshkave gjatë pushimeve në Afrikë
10/07 10:19
Top News/ Dikur ka qenë e lidhur me Kanye West, tani Julia Fox deklarohet lesbike
09/07 15:27
Top News/ Flet Eli Malaj për bashkunimin me Bes Kallakun
09/07 15:27
Top News/ Fero pëson një incident, thyen hundën..?
09/07 14:58
Top News/ Robert Berisha në një video provokuese me të dashurën në pushime
09/07 14:57