Top News – Interpreton Dianen/ Aktorja, vështirësi me theksin
08/10/2020 22:16

I është besuar roli i princeshës së popullit, Dianës, dhe padyshim, përgjegjia që rëndon mbi shpatullat e Kristen Steëart është e madhe. Aktorja e pranon dhe vetë që ka vështirësi, sidomos kur vjen fjala tek theksi. ““Jam duke punuar shumë për këtë, madje kam marrë dhe një ekspert në këtë fushë. Por cështja e theksit mund të jetë shumë frikësuese, sepse njerëzit e njohin zërin e saj, për shkak se ishte mjaft I dallueshëm e I vecantë”, tha 30 vjecarja në një intervistë për InStyle. Fimi “Spencer” i regjizorit Pablo Larrain, që merr përsipër të rrëfejë edhe më në detaj jetën e princeshës, I nis xhirimet në muajin janar. Kristen rrëfeu se për t`u ndjerë më pranë personazhit, ka lexuar biografinë e Dianës, të cilën e përshkroi si një prej “ historive më të trishta që ka dëgjuar. “ Nuk dua thjesht të interpretoj Dianën, dua t`u tregoj njerëzve anën e thjeshtë të saj. E kam dëshiruar këtë personazh prej kohësh”, tha aktorja.

Top News – Aksident i frikshëm/ Tom Cruise ‘shikon’ vdekjen me sy
25/11 22:40
Top News – Flasin aktoret e njohura/ Dita kundër dhunës ndaj grave
25/11 15:36
Top News – Ankesa e këngëtarit/ Korrupsion edhe te Çmimet Grammy
25/11 15:35
Top News – Dua Lipa e mahnitshme/ Merr çmim në American Music Awards
24/11 21:11
Top News – Ricky Martin dhe partneri i tij, gati për fëmijën e pestë
23/11 16:05
Top News – Braktisi bashkëshortin/ Fox me të dashurin në tapetin e kuq
23/11 16:03
Top News – Lady Gaga e Brad Pitt, bashkë për herë të parë
23/11 16:02
Top News – Jessica-Robert Berishës/ ‘Kam prova për të shkatërruar’
22/11 21:25
Top News – Brigitte Bardot/ ‘Covidin njerziëmi e ka merituar’
22/11 20:58
Top News – Jennifer Lopez pa moshë/ ‘Ndihem e re dhe e fuqishme’
22/11 10:53
Top News – Clooney, mik për kokë/ U dhuron shokëve 1 milionë dollarë
21/11 18:52
Top News – Pas ndarjes me Miley/ Liam shet pronën në Malibu
20/11 22:23
Top News – Paditet Sting/ Marrëdhënie seksuale me minorenë
20/11 22:20
Top News – 73 vite martesë/ Çifti mbretëror feston në karantinë
20/11 21:07
Top News – Intervistoi Lady Diana-n/ Hetime gazetarit të BBC-së
19/11 15:34
Top News – 20 vite me Michael/ Falënderimi i Catherine Zeta Jones
19/11 13:29
Top News – Edhe Rita Ora mbështet nismën “Vjosa, jo diga”
19/11 12:22
Top News – Bukuria e përjetshme/ Aktorja e njohur rrëfen sekretin
18/11 21:12
Top News – Rita Ora uron vëllain/ Foto me qeleshe e veshje kombëtare
18/11 17:49
Top News – DiCaprio për Vjosën/ Lajme premtuese nga Shqipëria
18/11 11:36