Top News/ Ilnisa është tërheq fare nga loja, Romeo ka paranoja, Çfarë po komentojnë banorët?
27/02/2024 16:30

Nën shoqërinë e njëri tjetrit banorët e nisin këtë të Martë duke biseduar për pjesën tjetër të shtëpisë, ku shprehen se Roemo që ka paranoja nga Juli , Egla po e zbut lojën ka 2 ditë që smë ka folur, dhe Ilnisa është tërhequr fare nga loja nuk po -përzihet me asnjë u shpreh Juli. Çfarë ka ndodhur me banorët e shtëpisë pasi kjo javë ka qënë disi e qetë nga javët e tjera.

Top News/ ‘Po përpëlitesh si peshku pa ujë’/ Çfarë ndodhi mes Meritonit dhe Erjolës ?
18/04 11:18
Top News/ ‘Është biznesmene dhe modele’, Liami flet për partneren
18/04 11:16
Top News / U zgjodh lideri i shtëpis, Kush e shtypi butonin e kuq ?
18/04 11:07
Top News/ ‘Pse burrat vrasin gratë?’, 1 minutë heshtje për gratë e vrara në Kosovë
18/04 11:03
Top News/ ‘Të kam xhan…’,Romeo drejt krijimit të këngës së dytë në Big Brother
18/04 10:58
Top News/ Roza then gotën – Mjaft!, Juli debaton ashpër me Romeon
17/04 11:44
Top News/ Debati i ashpër, Juli i mbyll derën Romeos, tërheq Rozën mënjanë
17/04 11:43
Top News/ Banorët debatojnë ashpër, Graciano i bie gotës për t’i qetësuar
17/04 11:41
Top News/ ‘Ju shtypim si lecka’, Erjola shpërthen në lot, Juli e tërheq mënjanë
17/04 11:40
Top News/ Kush janë dy banorët që shkojnë ‘kokë më kokë’ në nominim?
17/04 11:04
Top News/ I përmendi ish-shokun bixhozxhi që zinte be, Juli i kthehet ashpër Meritonit
17/04 10:10
Top News/ Egla e përlotur, Graciano i qëndron pranë, Çfarë ndodhi me banoren?
16/04 15:32
Top News/ ‘Je ndyrësirë…’, Debat i ashpër mes Eglës dhe Rozës
16/04 15:32
Top News/ ‘Ku e gjen sigurinë’, debat mes Julit dhe Romeos, ndërhyn dhe Heidi
16/04 14:00
Top News/ Egla e përlotur, Romeo- Nuk dua të të shoh kështu për dy plehëra
16/04 13:56
Top News/ Tone të larta mes Gracianos dhe Meritonit: Keni treguar llumin…
16/04 13:56
Top News/ Momente romantike mes Romeos dhe Heidit në oborr
15/04 16:51
Top News/ Vigani-shkurtabiqi, Egla dhe Erjola bëjnë ‘twerk’
15/04 16:51
Top News/ Juli dhe Meritoni mundje dore, vajzat bëjnë tifo
15/04 13:31
Top News/ 0 për qind buxhet, Çfarë ndodhi me banorët që Vëllai i Madh mori këtë vendim?
15/04 12:12