Top News-Iliri dhe Monika, jo në një mendje / Për banorët që të përqafojnë dhe të varrosin
26/11/2021 19:40

Edhe pse rreth dy javë më parë Iliri bëri paq me banorët që shpesh herë kishte zënka, sic ishte Donaldi, balerini i njohur mesa duket nuk mund të ketë të njëjtën marrëdhëniue të mirë me banorët brenda shtëpisë s ëbig brother. Në një bisedë që ai ka bërë kete të premte me Monikën, Iliri u shpreh se ndyrshe nga Arditi që përqafohej me të gjithë edhe me ata që mishte krijuar armiqësi, ai nuk mund të kishte të njëjtin afrimitet me ata që dikur ishte zënë. “Më fal po nuk jam Arditi, nuk bëhem dot si ai. Nuk mund të përqafoj ata të cilët deri përpara 30 minutash dëshironin të më varrosnin”,- i tha ai Monikës teksa po bisedonin. Këtë gjë e aprovoi edhe Monika e cila shprehu se pas përfundimit të kësaj eksperience do të ruajë komunikimin me vetëm tre prej banorëve.

Top News-Sherr për të brendshmet/Einxhel përplaset me Donaldin, pastrimi nxit debate
18/01 18:29
Top News-Çfarë do të ndodhë në Big Brother Vip?Surpriza dhe një e papritur e pakëndshme për banorët
18/01 18:06
Top News-Egzona ka ndjenja për Donaldin!/Moderatorja shpërthen në lot nga loja e Beatrix
16/01 19:23
Top News – U tall live’ me Policinë, arrestohet I iru pas videos në TikTok
16/01 13:11
Top News-Dj Dagz dëshiron të dalë nga shtëpia/Çfarë do të ndodhë të martën me të…
15/01 17:03
Top News-Veprimi i Ilirit po bën xhiron e rrjetit/Ja çfarë bëri pas eleminimit të Eltionin
15/01 16:18
Top News-Beniada dhe Iliri ‘si macja me miun’/Gjatë lojës, balerini i kafshon gishtin
14/01 19:16
Top News- Të papriturat sonte në Big Brother Vip/ Çfarë do ndodhë në natën e sotme të spektaklit
14/01 19:15
Top News-Beniada dhe Iliri ‘si macja me miun’/Gjatë lojës, balerini i kafshon gishtin
14/01 14:42
Top News-Donaldi dhe Iliri janë shokë/Deklarata e Monikës shokon banorët
13/01 21:48
Top News-30 profile false në instagram/Për të akuzuar të dashurin, ja çfarë ndodhi
13/01 18:55
Top News- Iliri bën të papriturën ndaj Monikës/E puth, por e paralajmëron që ‘lufta’ do vijojë
13/01 13:47
Top News-Einxhel mërzitet me Dj Dagz/Shkak loja mes banorëve, ndihmoi kundërshtarët
13/01 12:36
Top News-Pas ‘ndarjes’ së Beatrix e Donald/ Beniada këshillon konkurrenten e Big Brother Vip
12/01 16:41
Top News-Rrëfimi tronditës i Arjolës së BBV/‘Doja të vrisja veten pas divorcit’
12/01 13:42
Top News-Ndahen Donald dhe Beatrix?/Çifti debaton pas përfundimit të spektaklit
12/01 13:34
Top News-Banorët e rinj të Big Brother Vip / Qejfmbetjet me të vjetrit dhe kërcimi provokues
11/01 18:38
Top News-Momente intime mes Dagz dhe Einxhel/Çifti në nominim shijon suitën luksoze
11/01 13:16
Top News-‘Dua të qëndroj e mbyllur me ty’/Dëshira e Einxhël çudit Dj Dagz
10/01 18:18
Top News – 5 mijë euro parashuta me mesazh për Borën dhe Donaldit
10/01 17:58