Top News – I nënshtrohet ndërhyrjes estetike/ Princi befason Aristelën me deklaratën e fortë
28/04/2021 22:34

Konkurrentja e “Për’puthen”, Aristela është rikthyer sërish në program pasi iu nënshtrua një ndërhyrjeje estetike. Ditë më parë ajo vendosi të bëjë balonin gastrik dhe teksa ishte në ankth për ndërhyrjen, Princi e surprizoi duke i shkuar pranë me një tufë lule. “Mua do më kesh këtu nga fillimi deri në fund”, iu drejtua ai. Pas ndërhyrjes, Aristela dukej mjaft në formë dhe tregoi se nuk kishte pasur shqetësime shëndetësore. Nga ana tjeter, Atdheu duket se ka rënë pre e provokimeve të Sarës gjatë takimit që pati me të. Gjatë bisedës, Sara duket se e thumboi për rastin që pati me Antonelën, kur ajo u largua nga takimi pasi pa mesazhin “më mungon” në telefonin e tij, për të cilin Atdheu u justifikua se është nëna. Por thumbat e saj Atdheu i mori me sportivitet dhe duke qeshur e më pas i dhuroi një puthje në qafë, në zonën ku ka tatuazh shqiponjën duke i thënë.

Top News – Pati një shtatëzani të fshehtë/ Çfarë e pengon aurelën ta ndaj këtë lajm me fansat…
19/06 17:52
Top News – I dha fund lidhjes me Kanye West/ Irina Shayk ‘kapet mat’ me aktorin e njohur
19/06 17:52
Top News – Dafina Zeqiri habit fansat e saj/ Publikon video me barkun e rrumbullakosur
19/06 17:29
Top News – Shpesh herë është bullizuar/ Enca Haxhiaj ka disa këshilla për ndjekësit e saj
19/06 17:28
Top News – Kylie Jenner zbulon gjithçka/ Modelja e njohur habit me rrëfimet për jetën e saj
18/06 21:00
Top News – Çimi dhe Stela shkëmbejnë puthje/ Deklarohet çifti i dytë në ‘Përputhen 40’
18/06 20:58
Top News – Egli i futet tregut të muzikës/ Olsi Bylyku shpreh mbështetjen ndaj partneres së tij
18/06 20:56
Top News – Jessie J ndërpret muzikën/ Flet për herë të parë për sëmundjen e saj
18/06 19:51
Top News – Jasmina e ‘Përputhen’ nuk përmbahet/ Pas ndarjes nga Andi tregon raportin me atdheun
18/06 19:50
Top News – Ndalohet të qëndrojë në Ulqin/ Emina Cunmulaj reagon ashpër ndaj autoriteteve
18/06 19:08
Top News – Djali i Ronaldos mbushi 11-vjeç/ Georgina e uron në mënyrën më speciale për ditëlindje
18/06 19:07
Top Channel/ “Për’puthen” në Korçë. Audicionet për konkurrentët në sezonin e ri të programit
18/06 15:25
Top Channel/“Për’puthen On Tour” në Korçë, të rinj e të rritur presin me brohorima ish-konkurrentët
18/06 13:09
Top Channel/ “Për’puthen” në Pogradec, audicionet për konkurrentët në sezonin e ri të programit
18/06 00:48
Top News – Lindita përqafon Çimin/ Stela distancohet nga ai, marrëdhënia mes tyre prishet
17/06 21:40
Top News – Nami në Pogradec me ‘Për’puthen’/ Turmë me njerëz për të takuar protganistët e programit
17/06 20:37
Top News – Thashethemet për Përputhen/ Melisa Lleshi reagon ashpër kundër portaleve
17/06 19:02
Top News – Duket si 20, por është 50 vjeç/ Modelja e njohur ndan me ndjekësit sekretin e bukurisë
17/06 16:54
Top News – Reperi Travis Scott nuk përmbahet/ I shpreh fjalët e embla modeles në mes të publikut
17/06 16:53
Top News – Luana numuron një tjetër sukses/ Bashkëpunon me një nga industritë më të mëdha muzikore
17/06 16:51