Top News- Harry Potter tani në television/ Së shpejti një serial i bazuar në librat e famshëm
01/12/2022 18:16

Pas suksesit të madh që solli ribashkimi i Harry Potter, shefi i Warner Bros TV ka thënë se kompania po diskuton për një serial. Ky i fundit e dha këtë deklaratë teksa po fliste gjatë një konference televizive në Mbretërinë e Bashkuar, ku u pyet nëse do të vinte apo jo një projekt tjetër televiziv. Harry Potter mbetët ndër sagat më të pëlqyera sidomos për adoleshentë. I krijuar në vitin 2002 filmi i zhanrit fantazi me regji nga Chris Columbus tregon historinë e një djali në Shkollën e Magjisë ku trashëgimtari i Salazar hap Dhomën e të Fshehtave, duke çliruar një përbindësh vrastar që mban peng nxënësit e shkollës.

Top News – ‘Nëse ngacmon Kiarën ia zhgarravis sytë’/ Çfarë e pret Bledi Manen, nëse guxon!
08/02 18:26
Top News – Hakmarrje e pastër/ Deas nuk i del e keqja me Kiarën
08/02 18:02
Top News – DiCaprio nuk i ndahet vesit/ Aktori nis romancë me një 19-vjeçare
08/02 17:37
Top News – Çudia në Sanremo, këngëtari shpërthen…ndaj luleve
08/02 12:48
Top News – Ndryshon rrjedha e lojës në BBV/Largohet Amos, futen tre banorë të tjerë
08/02 11:22
Top News – Çfarë do bëjë Luizi për Efin!/ Olta ia ka frikën, mban afër grupin e saj
07/02 21:57
Top News – Nxori jashtë loje Efin/Dea Mishel tregon se nga çfarë trembet Luizi
07/02 11:42
Top News – Futet qeni i Oltës në BBV/ Ja si reagoi ai ndaj Luizit
06/02 18:52
Top News – Banorët nuk duhet të reagojnë/ Një sfidë tjetër mbërrin në BBV2
06/02 18:15
Top News – Shkëlqyen në ceremoninë Grammy/ Jennifer Lopez më e dashuruar se kurrë
06/02 16:43
Top News – Madonna shokon fansat/ Këngëtarja nuk njihet nga operacionet
06/02 16:39
Top News – Luizi sërish ‘mollë sherri’/ Kiara debat me Oltën- Je false!
06/02 15:59
Top News – Grammy Awards 2023/ Yjet që shkëlqyen me stilin e tyre në tapetin e kuq
06/02 15:54
Top News- 2 të larguar nga shtëpia e BBV/ Luizi përplaset me Dean, Kristi i çon të gjithë në nominim
05/02 11:04
Top News – Dasma që “mbërtheu” shqiptarët pas ekranit/Pse Dea dhe Amos nuk gëzuan me Luizin e Kiarën
05/02 11:01
Top News – ‘Nuk e fitoj unë Big Brotherin’/ Çfarë e bëri Oltën të ndryshojë mendim!
04/02 13:55
Top News – Realizohet ‘Sfida e rezistencës’/ Dea dhe Nita, thyejnë rekordin
04/02 13:53
Top News – ‘Je shume fals e xheloz’/ Kiara debaton ashpër me Amosin
04/02 13:52
Top News – Rikthehet me deklaratat e tij/ Ed Sheeran flet për momentet e turbullta
04/02 13:50
Top News – U kishte munguar fansave / Biletat e turneut të Beyonce shterojnë
02/02 20:07