Top News – Habit këngëtarja/ Kam parë UFO, i panë dhe të tjerë
21/10/2020 22:07

Këngëtarja e njohur Miley Cyrus ka befasuar me pohimet e saj për revistën “Interview”, se kishte pasur një eksperiencë personale me jashtëtokësorët. “Isha duke I dhënë makinës së bashku me një shoqen time, dhe u ndoqëm nga një objekt I cuditshëm, një lloj UFO”, tha 27 vjecarja. “Jam shumë e bindur për atë që pashë”, kembengul ajo. Edhe pse e pranoi se pak përpara këtij episodi kishte blerë pak marijuanë, Miley sërish u shfaq e bindur për takimin me një alien. “Ngjante me një borëpastruese që fluturonte. Kishte një ngjyrë të verdhë të shndritshme. Unë e pashe, mikja imë po ashtu. Por edhe disa makina të tjera ndaluan, kështu që besoj se ajo që më zunë sytë, ishte e vërtetë”, rrefen kengetarja. E gjithë skena e ka të tronditur thellë, aq sa për pesë dite sic thotë, kishte frikë të ngrinte sytë nga qielli. “ Më dukej sikur do të ktheheshin”, shprehet Miley, megjithëse sqaroi se nuk ndiente më kërcënim nga objekti fluturues i paidentifikuar, me drejtuesin e të cilit sic pretendon, kishin shkëmbyer edhe vështrime.

Top News – Ricky Martin dhe partneri i tij, gati për fëmijën e pestë
23/11 16:05
Top News – Braktisi bashkëshortin/ Fox me të dashurin në tapetin e kuq
23/11 16:03
Top News – Lady Gaga e Brad Pitt, bashkë për herë të parë
23/11 16:02
Top News – Jessica-Robert Berishës/ ‘Kam prova për të shkatërruar’
22/11 21:25
Top News – Brigitte Bardot/ ‘Covidin njerziëmi e ka merituar’
22/11 20:58
Top News – Jennifer Lopez pa moshë/ ‘Ndihem e re dhe e fuqishme’
22/11 10:53
Top News – Clooney, mik për kokë/ U dhuron shokëve 1 milionë dollarë
21/11 18:52
Top News – Pas ndarjes me Miley/ Liam shet pronën në Malibu
20/11 22:23
Top News – Paditet Sting/ Marrëdhënie seksuale me minorenë
20/11 22:20
Top News – 73 vite martesë/ Çifti mbretëror feston në karantinë
20/11 21:07
Top News – Intervistoi Lady Diana-n/ Hetime gazetarit të BBC-së
19/11 15:34
Top News – 20 vite me Michael/ Falënderimi i Catherine Zeta Jones
19/11 13:29
Top News – Edhe Rita Ora mbështet nismën “Vjosa, jo diga”
19/11 12:22
Top News – Bukuria e përjetshme/ Aktorja e njohur rrëfen sekretin
18/11 21:12
Top News – Rita Ora uron vëllain/ Foto me qeleshe e veshje kombëtare
18/11 17:49
Top News – DiCaprio për Vjosën/ Lajme premtuese nga Shqipëria
18/11 11:36
Top News – Rikthehet StreetWear ‘90/ Dolce & Gabbana, koleksioni i ri
17/11 13:46
Top News – Deri në vitin 2040/ Bota plot me mjete fluturuese!
16/11 19:36
Top News – Rikthimi i Friends/ Xhirimet fillojnë në mars
14/11 00:33
Top News – ‘Plasin’ thashethemet/ Melania në krah të ushtarakut
12/11 21:24