Top News – Fotinia zgjedh të ‘vetësakrifikohet’/ Banorët lusin Luizin të qëndrojë në BBV
22/03/2023 15:28

Fotinia nuk e ka duruar mërzinë e Luizit, ka qenë ajo që i ka thënë Luizit se do të ‘vetësakrifikohet’ per dyshen. Banorja e cila ka ardhur prej së dyti në ‘Big Brother’, ka vendosur të largohet ajo në vend të Luizit dhe Kiarës, ndërsa ata duhet të vazhdojnë lojën. Por Luizi ka treguar vendosmeri, duke i qëndruar fjalës se do t iki të shtunën dhe këtë fakt nuk e ndryshon njeri. Ai i i ka thënë Fotinisë se nëse e bën këtë gjë ai do të mërzitet me atë dhe nuk do t’i flasë kurrë. Luizi është betuar për mbesat e tij, se nëse publiku vendos të largojë Kiarën, ai do të shkojë mbas saj. Fotinia dhe Lorenci, i kanë kërkuar këngëtarit që të mos bëjë betime kot, sepse po bën shumë gabim. Edhe Olta, gjatë një bisede me Luizin, i ka thënë atij se nëse ikën ti, unë do të iki një javë pas teje, duke thënë se nuk luftoj me mullinjtë e erës.

Top Channel/ “Je ylli më i bukur në miliarda yje”/ Betimet që i dhanë njëri-tjetrit Klea dhe Elgiti
05/06 15:09
Top News – Beyoncé mban koncertin e radhës/ I dhuron personelit të hotelit bileta 900 euro
05/06 15:03
Top News- Paguan dyfish, por ka një kërkesë të veçantë/ Shakira po kërkon një dado për fëmijët e saj
05/06 14:58
Top News – Një tjetër sukses për Luiz Ejllin/ Kënga e re, e 15-ta si ‘trending’ në mbarë botën!
05/06 11:57
Top Channel/ Luiz Ejlli publikon këngën e re. “Përgjithmonë” balada që pritet të thyejë rekorde
03/06 22:28
Top Channel/ Mauro Icardi blen makinën më të shtrenjtë në botë
03/06 19:40
Top News – U akuzua për përdhunim/ Aktori shpallet fajtor, rrezikon deri në 30 vite burg
02/06 15:28
Top News – Jennifer Lopez dhe Ben Affleck/ Blejnë kompleksin e ri 60 milionë dollarë
02/06 14:36
Top News-Lidhja e tyre s’është më sekret/Kylie dhe Timothee fotografohen së bashku
02/06 10:11
Top News – Jori Delli në telashe / Vidoet e modeles janë të ndaluara në këtë shtet!
01/06 15:22
Top News – Pink bën dush në natyrë/ Këngëtarja shfaqet nudo në rrjetet sociale
01/06 09:58
Top News – Bashkëpunim me njëri-tjetrin?/ Luizi poston foto krah Oltës- Filloi…
01/06 09:41
Top News – I dha fund lidhjes me Pete Davidson/ Kim Kardashian zbulon arsyen e ndarjes
31/05 16:28
Top News – Pushime në brigjet e Italisë/ Di Caprio fotografohet më një tjetër vajzë
31/05 14:48
Top News – Baba për herë të katërt / E dashura 30-vjeçare e Al Pacinos shtatzënë
31/05 09:49
Top News – Fansat bojkotojnë Taylor Swift/I kërkojnë të ndahet nga i dashuri i ri
31/05 09:47
Top News – Dua Lipa në botën e modës/ Dizenjon koleksionin e parë Versace
30/05 19:26
Top News-‘Kënga e radhës…’/Nita poston fotot me Luizin dhe…
30/05 10:30
Top News-Shakira nuk di të ndalet/Bashkon forcat me bizarrap për të ‘thumbuar’ Pique
29/05 10:46
Top News-Gjërat po bëhen serioze/Bad Bunny dhe Kendall po njihen me familjet
29/05 10:42