Top News-Fifi shkruan një letër për veten/Shkak u bë gjendja e të fiktit natën e spektaklit
25/11/2021 15:31

Incidenti i spektaklit të së martës në big brother, ku fifi humbi ndjenjat live për shkak të debatit të saj me opinionisten balina, bëri bujë të madhe mediatike. Fill pas atij incidenti banorja venosi të bëjë gati valixhet dhe të largoghet nga shtëpia, pasi nuk po e durontë më presionin e madh brenda shtëpisë së big brother. Mirëpo, ajo pati një moment reflektimi, ku moderatorja arbana opsmani në një farë forme I mbushi mendjen të mos largoghej, pasi shumë njerëz duan ta shohin atë brenda shtëpisë. Ndërkohë, këngëtaja të mërkurën, ka zgjedhur ti shkruajrë në letër vetes, ndërsa reflekton për veprimet e saj brenda shtëpisë. Në letër, Fifi e pyet veten nëse ka menduar të bëjë disa ndryshime në lidhje me të tjerët në mënyrë që të mos dëmtojë veten. Këtë letër e shkruan teksa qëndron në privatësi, larg banorëve të tjerë dhe merr kohën që i nevojitet për të shkruajtur mendimet e saj.

Top News-Sherr për të brendshmet/Einxhel përplaset me Donaldin, pastrimi nxit debate
18/01 18:29
Top News-Çfarë do të ndodhë në Big Brother Vip?Surpriza dhe një e papritur e pakëndshme për banorët
18/01 18:06
Top News-Egzona ka ndjenja për Donaldin!/Moderatorja shpërthen në lot nga loja e Beatrix
16/01 19:23
Top News – U tall live’ me Policinë, arrestohet I iru pas videos në TikTok
16/01 13:11
Top News-Dj Dagz dëshiron të dalë nga shtëpia/Çfarë do të ndodhë të martën me të…
15/01 17:03
Top News-Veprimi i Ilirit po bën xhiron e rrjetit/Ja çfarë bëri pas eleminimit të Eltionin
15/01 16:18
Top News-Beniada dhe Iliri ‘si macja me miun’/Gjatë lojës, balerini i kafshon gishtin
14/01 19:16
Top News- Të papriturat sonte në Big Brother Vip/ Çfarë do ndodhë në natën e sotme të spektaklit
14/01 19:15
Top News-Beniada dhe Iliri ‘si macja me miun’/Gjatë lojës, balerini i kafshon gishtin
14/01 14:42
Top News-Donaldi dhe Iliri janë shokë/Deklarata e Monikës shokon banorët
13/01 21:48
Top News-30 profile false në instagram/Për të akuzuar të dashurin, ja çfarë ndodhi
13/01 18:55
Top News- Iliri bën të papriturën ndaj Monikës/E puth, por e paralajmëron që ‘lufta’ do vijojë
13/01 13:47
Top News-Einxhel mërzitet me Dj Dagz/Shkak loja mes banorëve, ndihmoi kundërshtarët
13/01 12:36
Top News-Pas ‘ndarjes’ së Beatrix e Donald/ Beniada këshillon konkurrenten e Big Brother Vip
12/01 16:41
Top News-Rrëfimi tronditës i Arjolës së BBV/‘Doja të vrisja veten pas divorcit’
12/01 13:42
Top News-Ndahen Donald dhe Beatrix?/Çifti debaton pas përfundimit të spektaklit
12/01 13:34
Top News-Banorët e rinj të Big Brother Vip / Qejfmbetjet me të vjetrit dhe kërcimi provokues
11/01 18:38
Top News-Momente intime mes Dagz dhe Einxhel/Çifti në nominim shijon suitën luksoze
11/01 13:16
Top News-‘Dua të qëndroj e mbyllur me ty’/Dëshira e Einxhël çudit Dj Dagz
10/01 18:18
Top News – 5 mijë euro parashuta me mesazh për Borën dhe Donaldit
10/01 17:58