Top News – Fejohet Demi Lovato/ Dashuria e lindur në karantinë
23/07/2020 16:58

Demi Lovato i ka thënë “po” të dashurit të saj Max Ehrich, pasi ai i propozoi për martesë mbrëmjen e së mërkurës. Këngëtarja 27 vjeçare e ka bërë vetë publik lajmin e fejesës me yllin e “The Young and the Restless“ teksa ka publikuar edhe disa foto tepër të ëmbla e romantike me të në Instagram buzë detit, duke treguar edhe unazën me diamant. “E dija që të doja që kur të takova. Nuk jam ndjerë kurrë kaq e dashur pa kushte nga dikush në jetën time, përveç prindërve të mi. Jam e nderuar të pranoj dorën tënde në martesë. Të dua më shumë seç mund ta shpreh në një përshkrim por jam shumë e entuziasmuar të nis një familje e një jetë më ty,” shkruan ndër të tjera Demi në postim. Thashethemet për një romancë të mundshme mes saj dhe Max nisën në 11 mars të këtij viti kur dyshja nisi të flirtonte me komente në Instagram. Në po atë muaj “US Weekly” konfirmoi se çifti ishte njohur vetëm pak javë më parë, dhe se sapo kishin nisur një lidhje. Romanca e aktorit dhe këngëtares u forcua në prill, kur ata u karantinuan bashkë gjatë pandemisë së koronavirusit në shtëpinë e Lovatos në Kaliforni. Gjatë izolimit, marrëdhënia e tyre u bë më serioze, dhe nisën planet për martesë.

Top News – Publikohet ‘Dy zemra’ Butrint Imeri dhe Nora Istrefi
13/09 21:07
Top News – Trashëgimtarja Gucci/ Rrëfen për herë të parë abuzimet
11/09 18:36
Top News – Puthja me Holmes/ E fejuara e le menjëherë
11/09 18:31
Top News – Kërcënim në internet/ Këngëtarja merr hetues privat
11/09 17:48
Top News – Dalin në ankand letrat e dashurisë së Tupac Shakur
11/09 14:52
Top News – Gucci godet sërish/ Sukses, modelja me sindromën DOWN
11/09 13:34
Top News – Dasma e Lily Allen/ Fotot e martesës në Las Vegas
10/09 17:34
Top News – “Keeping Up With The Kardashians” / Kris Jenner zbulon pse vendosën t’i jepnin fund
10/09 12:44
Top News – Fyerje e debate në studio/ Albëri Hadërgjonaj në ‘Ftesë në 5’
09/09 21:50
Top News – Në krahët e Anwar/ Dua Lipa më e dashuruar së kurrë
09/09 13:39
Top News – Rrëfimi i Mile Cyrus/ ‘Pse hoqa dorë nga dieta vegane’
09/09 13:25
Top News – Lamtumirë Kardashians/ Reality-Show mbyllet pas 14 vitesh
09/09 12:07
Top News – Shakira shkëlqen/ Me bikinit e krijuara prej saj
08/09 16:41
Top News – Çifti Beckham / Kaluan covid, e mbajtën të fshehtë
08/09 16:28
Top News – Ish-gruaja e Bezos/ Scott, bëhet më e pasura në botë
05/09 15:56
Top News – Billie Eilish zbulon/ Ja pse i mban të fshehta lidhjet
04/09 20:16
Top News – Georgina në Venecia/ E veshur nga stilistja shqiptare
04/09 15:41
Top News – Një jetë me stil/ Çifti i moshuar gjerman plot ngjyra
04/09 15:40
Top News – Johnny Depp, lidhje e re/ Modelja gjermane, 24 vite më e re
04/09 15:39
Top News – Bebe Rexha, 31 vjeç/ Fotot e para nga ditëlindja
03/09 18:29