Top News/ Familjarë, miq dhe kolegë , Juli ‘shpërthen’ në lot pas surprizës
26/05/2024 11:35

Një surprizë emocionuese ndodhi për Julin në finalen e madhe të Big Brother Albania VIP 3, me banorin që shkoi në sallën e “Portokallisë”, ku aty u takua me familjarë, miq e kolegë, duke mos mbajtur dot lotët.

Top Channel/ “Ja çfarë tha Ronaldo në lokalin luksoz”! Habit influencerja: Personazhi më i keq
20/06 21:01
Top News/ Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë
20/06 13:27
Top News/ Habit Rike Roçi- Nuk e dua burrin futbollist se…
20/06 11:30
Top News/ Një super-bashkëpunim po vjen nga Dhurata Dora, Lyrical Son dhe Mc Kresha
20/06 11:14
Top News/ Georgina reagon teksa Cristiano Ronaldo dhe Portugalia sigurojnë fitoren
19/06 15:12
Top News/ Melinda Ademi publikon një video provokuese në Instagram
19/06 14:19
Top News/ Momenti kur ish-banori i BBVA rrëzohet nga karrigia në një lokal
19/06 14:18
Top News/ Tayna sërish me probleme, njofton se nuk do të marrë pjesë në një koncert
19/06 13:53
Top News/ Ishte i dehur – Detaje të reja nga arrestimi i Justin Timberlake
19/06 13:33
Top News/ Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë
19/06 13:17
Top News/ Nuk njihet – Dwayne Johnson transformohet tërësisht për filmin e ri
19/06 11:08
Top News/ Pique dhe Clara Chia shihen në gjykatë
18/06 16:50
Top News/ Tifozja më ‘hot’ e të gjitha kohërave i ‘vë flakën’ Euro 2024
18/06 14:09
Top News/ Mariza Ikonomi prezanton për herë të parë partnerin
18/06 13:19
Top News/ Ndërron jetë në moshën 53-vjeçare ylli i muzikës Dario G
18/06 11:23
Top News/ Fushata në mbrojtjes të Palestinës, Dua Lipa e di që do të kem shumë njerëz kundër
18/06 10:49
Top News/ Megi Pojani dhe Endri Çekiçi me pushime në Maldive?
18/06 10:17
Top News/ Rrëfimi i veçantë i Ledion Liços, nga fillimet në televizion, familja te BBV
17/06 14:19
Top News/ Zbuluan që do bëhen me vajzë, Sara Gjordeni- Kam dashur djalë gjithë jetën
17/06 12:43
Top News/ Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno- Më kërkuan lekë borxh
17/06 12:42