Top News/ ‘Është biznesmene dhe modele’, Liami flet për partneren
18/04/2024 11:16

Liami është një prej dy banorëve që është në televotim për këtë, dhe ai ka gjetur momentin që te fjasë për jetën e tijë që ka jashtë shtëpis së Big Brother. Ai i ka treguar Françeskës rreth parnteres së tij që e ka njohur nqë 2015 që është një modele dhe bizesmene duke shprehur se kamë bredhur botën bashke me të. Po pas gjithë kësaj historie fshihej diçka ,Ja se çfarë zbuloj Liami…

Top News/ ‘Bravo majdanozi..’, Juli ironizon Eglës mes duartrokitjeve
29/05 14:56
Top News/ Debat i ashpër mes Eglës dhe Heidit- Jam e paaftë të ulem në nivelin tënd
29/05 13:55
Top News/ ‘Brodhe me makinë..’, Debat mes Julit dhe Orit: Egla zhvlerësoj Zarfin e Zi
29/05 13:41
Top News/ Do ta lë Italinë për shkak të Romeos – Heidi Baci flet për raportin mes tyre
29/05 12:00
Top News/ U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej..
29/05 11:51
Top News/ Romeo nuk shfaqet në ‘Post Big Brother’, Ledion Liço zbulon detajet
29/05 11:07
Top News/ Heidi shuan heshtjen, tregon pse nuk ka reaguar pas përfundimit të ‘BBV3’
29/05 11:06
Top News/ Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e ‘BBVA3’, ‘Mos u mërzisni..’
28/05 16:32
Top News/ Bëhen bashkë të gjithë banorët në një festë pas përfundimit të ‘BBVA3’
28/05 12:32
Top News/ Luiz Ejlli ndez atmosferën, Egla i bashkohet në skenë duke bërë ‘twerk’
28/05 12:27
Top News/ Romeo publikon fotografi me Lisin pas daljes nga shtëpia
28/05 11:04
Top News/ Reagon Meriton Mjekiqi- I jam mirënjohës çdo familje shqiptare
28/05 10:11
Top News/ Juli me falënderim për publikun pas daljes nga Big Brother
28/05 10:10
Top Channel/ Zbulohet partneri sekret i modeles së famshme shqiptare, jetojnë prej vitesh në Spanjë
27/05 22:16
Top News/ Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit- Fjalët i merr era!
27/05 15:44
Top News/ Hailey dhe Justin Bieber janë në pritje të fëmijës së tyre të parë
27/05 15:30
Top News/ E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz
27/05 12:56
Top News/ Momenti kur familjarët e Eglës e kuptuan se u shpall fituese e ‘BBVA3’
27/05 12:30
Top Channel/ Bëri bujë në “Për’Puthen”, ish-konkurrentja në një lidhje dashurie me Bes Kallakun?
27/05 12:17
Top Channel/ Merret me punë ilegale? Françeska Murati flet për bashkëshortin: Ai ka një biznes që…
27/05 12:15