Top News/ ‘E ka hutuar kjo situatë’, Rike dhe Juli flasin për Romeon:I merr gjërat shumë me zemër
12/02/2024 15:20

Rike dhe Juli duke qëndruar në shoqërinë e njëri tjetrin flasin për Romeon , duke menduar që ky televotim e ka hutuar . Një televotim ndyshe u bë mbrëmjen e së Shtunës ky Graciano hapi kutin e pandorës dhe vendosi që të dërgojë RTomeon , Elvisin dhe Heidin në nominim.

Top News/ Erjola godet Meritonin , Ti nuk “tallesh” dot me buxhetin tonë
20/02 15:00
Top News/ ‘Shokut nuk i bëhet ajo që bëre ti’, Romeo përplaset me Meritonin
20/02 14:59
Top News/ Cili nga gjashtë banorët del këtë të martë?! Ja çfarë mendojn banorët…
20/02 12:12
Top News/ Bardhi dhe Sara ribashkohen, shkëmbejnë puthje në buzë
20/02 12:11
Top News/ Cili është objektivi yt? Ja cila është përgjigjja e Julit dhe Gazit
20/02 12:10
Top News/ Rita Lati hyn në shtëpinë e BBV ,Roza nuk përmban dot lotët , banorët i qëndrojnë pran
20/02 11:10
Top News/ Gazi i pret flokët Sarës , ai ja doli ta kryej sa më mirë këtë sfidë
20/02 11:09
Top News/ Romeo “dënon” banorët, Ja cilat janë dënimet që caktoi ai
20/02 11:09
Top News/ Zarf i zi në shtëpi , banorët thyejnë rregullat , ja dënimi që morën nga Vëllai I Madh
20/02 11:04
Top News/ Bora Zemani brenda shtëpisë, Romeo nuk përmban dot lotët
20/02 11:04
Top News/ Juli dhe Gazi nuk ndalen , bindin Sarën për të prerë flokët
19/02 14:00
Top News/ A reaguan banorët me ngacmimet e Vëllait të Madh? , Loja sapo ka niur
19/02 13:55
Top News/ ‘Po na del aktore , fillo nxir dhe ti kokën tënde’ ,Graciano debaton me Heidin
19/02 13:31
Top News/ Provokime mes Meritonit dhe Rozës, Do hash dhe një banane , vetëm po të ma qërosh ti!
19/02 12:32
Top News/ Gazi i pret flokët Ilnisës , Gërshërë 900 euro, po gjuha pritet me to?
19/02 11:46
Top News/ Juli i pret flokët Erjolës, Ishallah të ec dora , Misioni i Vëllai të Madh
19/02 11:31
Top News/ Një Zarf i bardh , Çdo reagim -5000 euro! , Ja prova e javës nga Vëllai i Madh
19/02 11:30
Top News/Misioni i Gazit dhe Julit , A do ja dalin t’ju presin flokët vajzave?
19/02 11:30
Top News/ ‘Ke fëmijë vetë’, Erjola dhe Françeska kundër Meritonit: Të ka bërë ajo si vetja
18/02 16:38
Top News/ ‘A ja ke marrë ndonjëherë të dashurin shoqes?’ Meritoni pyet Rozën
18/02 16:37