Top News – ‘E dua veten ashtu siç jam’!/Ylli hollovudian që nuk i lyen flokët e thinjura
05/10/2022 16:50

Aktorja hollivudiane, Andie MacDowell ka bërë gjithnjë për vetë publikun me pamjen e saj natyrale, por edhe me karizmëm, e cila nuk zbehet as në dekadën e shtatë. 64-vjeçarja, së bashku me koleget e saj, Eva Longoria dhe Gemma Chan, u shfaqën në një sfilatë mode në Javën e Modës në Paris dhe pamja e saj mbresëlënëse në i ka lënë të gjithë. Kujtojmë se aktorja e njohur me filmat “Green Card” e “Four Ëeddings and a Funeral” hoqi dorë nga flokët e lyer disa vite më parë për të mos vënë në pah pamjen e saj natyrale. “Ta dua veten ashtu siç jam. Ndihem vërtet rehat. Dhe në shumë mënyra fytyra ime tani është më mbresëlënëse. Thjesht ndjej se më përshtatet”, ka shpjeguar ajo. Andie gjithashtu theksoi se mendon që tani duket më e re sepse duket më natyrale.

Top News-Vodhi qentë e Lady Gagës/Dënohet me 21 vite burg autori i grabitjes
07/12 18:08
Top News-E tradhtoi me princeshë Dianën/Rrëfehet ish e dashura e miliarderit Dodi Fayed
07/12 18:07
Top News-Pas një beteje me kancerin/Ndërron jetë aktorja e njohur në moshën 71-vjeçare
06/12 18:34
Top News-Jennifer Lopez habit me veprimin e saj/Shkëmben dhurata me ish-in e Ben Affleck
06/12 18:26
Top News – Kanceri ‘mposht’ aktoren e njohur/ Luajti përkrah John Travoltës, mori dy çmime Emmy
06/12 12:08
Top News-Pas tradhëtisë nga Pique/ Shakira-Nuk kam partner, ndaloni së spekuluari!
05/12 17:44
Top News-Shpërthen motra e Georgina Rodriguez/‘Ajo është e poshtër, nuk më ndihmoi as me fëmijët’
05/12 17:37
Top News-Kanye West përsëri në telashe/Elon Musk e pezullon nga twitter për nxitje të dhunës
02/12 18:00
Top News-Në këngët më të dëgjuara të vitit/Në “Billboard” Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Ava Max
02/12 17:37
Top News – Supermodelja dhuron orgazmën / Studim për të kuptuar ‘hendekun’ mes meshkujve dhe femrave
02/12 12:46
Top News- Harry Potter tani në television/ Së shpejti një serial i bazuar në librat e famshëm
01/12 18:16
Top News-Bota e muzikës në zi/ Këngëtari amerikan vdes disa orë pas martesës
30/11 18:13
Top News-Reperi rrezikon dënimin me vdekje/Shteti iranian e akuzon për “korrupsion në tokë”
30/11 18:10
Top News-Shtatzënë për herë të gjashtë/Zbulohet motivi i rikthimit të Wandës me Mauro Icardin
30/11 18:09
Top News- Pas trombozës në tru/ Modelja Hailey Bieber sëmuret përsëri
29/11 18:00
Top News-Prezantuesi kritikon Oprah Winfrey/ “Tregon luksin dhe pasurinë në rrjete sociale”
29/11 17:19
Top News- ‘M’u kujtua babai që rrihte mamin’/Aktori jep intervistën e parë pas shuplakës në Oscar
29/11 17:18
Top News-J.Lo për ndarjen me Ben Affleck/‘Ndihesha sikur do të vdisja, ishte zemërthyer’
29/11 17:16
Top Channel/ Dua Lipa ndez Tiranën! Koncerti madhështor në sheshin Skënderbej. jehonë botërore
29/11 15:36
Top News – Dua Lipa mori pasaportë shqiptare/ Einxhel i bën shtetit kërkesën publike për Dj Dagz
29/11 15:07