Top News – Dyndje njerëzish në pikat e DIGITALB / BBV ‘Mbërthen’ shqiptarët para ekranit
12/10/2021 17:01

Reality Show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë.Gjithçka që ndodh brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, në kohë reale, do të mundësohet nga DigitAlb në dy kanale HD, Big brother vip 1 dhe big brother vip 2

Top News/ Kush mungoi? Brenda festës së ditëlindjes së Roza Latit
14/06 14:15
Top News/ ‘Ku gjen më mirë’, Bebe Rexha befason në fotografitë e reja
14/06 12:52
Top News/ Era Istrefi sjell video provokuese nga prapaskenat e klipit të ri
14/06 12:17
Top News/ ‘Lëre rehat Bardhin’, Egla i del kundra Sara Gjordenit
14/06 11:12
Top News/ Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë
14/06 11:11
Top News/ Hailey Bieber zbulon për fansat vështirësinë që po kalon në shtatëzani!
13/06 14:39
Top News/ Mozzik thumbon estradën, Në prag të publikimit të albumit
13/06 13:27
Top News/ Getinjo sot feston ditëlindjen, ka një falënderim
13/06 12:07
Top News/ Fifi flet për raportin me Flori Mumajesin ‘Kam një vit që i shkruaj por…’
13/06 11:46
Top News/ Megi Pojani shfaqet joshëse me pozat e saj në bikini, nis pushimet në Maldive
12/06 17:02
Top News/ Rihanna tregon flokët e saj natyralë, në prezantimin e linjës së saj të re ‘Fenty Hair’
12/06 13:31
Top News/ Oprah Winfrey shtrohet me urgjencë në spital
12/06 13:28
Top Channel/ “Amen, drita e jetës”! Xhensila feston 7-mujorin e djalit, “surprizon” Besin duke…
12/06 13:14
Top News/ ‘Lëre Gracianon se nuk bën’, Argjira Spanca habit me përgjigjen..
12/06 11:26
Top News/ Ia bllokoi këngën në YouTube, flet ish-menaxheri i Taynës
11/06 17:37
Top News/ Kim Kardashian ndan fotografi me veshjen ‘If’ të Janet Jackson 23 mijë euroshe
11/06 17:35
Top News/ Brenda vilës luksoze të Lionel Messit në Majemi të Floridas
11/06 15:31
Top Channel/ “Vegla për katunarë”, Bes Kallaku ironizon Xhensilën në rrjetet sociale?
11/06 14:27
Top News/ Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë, Dashurinë e tyre nuk e besua në BBVA 3
11/06 12:18
Top News/ Ishte arsyeja që u përjashtua nga Big Brother, Sara shfaqet tani bashkë me Françeskën
11/06 11:09