Top News-Duan të bëjnë një tatuazh të njëjtë/Çfarë po ndodh mes Semit dhe Donaldit
11/10/2021 10:33

Pasi përmbushën me sukses provën e javës, të përcaktuar nga Big Brother, Semi dhe Donaldi kanë vazhduar diskutimet me njëri-tjetrin. Donaldi i tregoi Semit se dëshiron që t’i kërkojë “Vëllait të Madh’’ mundësinë e realizimit të një tatuazhi brenda mjediseve të shtëpisë.

Top News- Donaldi e Beatrix në momente intime/lahen bashkë në dush, banorët i ngacmojnë
29/11 13:53
Top News-Plas debati mes banorëve në BBV/Antonela ‘nuk kursen’ Dj PM, i kujton puthjen me Sarën
29/11 13:13
Top News-Donaldi, e papritura me babain e tij/Çfarë ndodhi në shtëpinë e big brother vip
29/11 13:04
Top News-Liria e Donaldit pas daljes së Semit / ‘Shkëndija’ mes tij dhe Beatrix Ramosajt
28/11 15:43
Top News-Banorët e Big Brother Vip/Ja çfarë bëjnë në ditën e pavarësisë
28/11 14:57
Top News-Pas puthjes me Sarës dhe Pajtimit/Romanca mes tyre ‘ngrin’ në shtëpinë e BBV
28/11 14:48
Top News-“Qenke me të meta mendore!”/Plas debati mes Antonelës dhe Arjolës brenda shtëpisë
27/11 16:40
Top News- Fifi flet pas daljes nga BBV/Pas debatit të agravuar, përqafon Balinën të parën
27/11 12:55
Top News-Iliri dhe Monika, jo në një mendje / Për banorët që të përqafojnë dhe të varrosin
26/11 19:40
Top News- Orët e Fifit pas daljes nga shtëpia /Ja si po e kalon ajo në apartamentin e saj
26/11 17:52
Top News-Fifi shkruan një letër për veten/Shkak u bë gjendja e të fiktit natën e spektaklit
25/11 15:31
Top News-Antonela ‘pa frena’ në Big Brother/Çfarë i bëri Valonit, teksa ishte në dush
25/11 14:39
Top News-Paqe mes Ilirit dhe Donaldit/Kërcejnë për Arjolën, por…çfarë ndodhi!
25/11 13:49
Top News-‘Tradhëtia’ e Sarah dhe dj PM / Pas puthjes romantike tërhiqen, ja vendimi
24/11 17:48
Top News-A do ketë vendim për Fifin nga BBV?!/Humbi ndjenjat, dilemat për qëndrimin në shtëpi
24/11 14:22
Top News – Me buzë të kuqe e fustan të zi / Yuri Kim mahnit të gjithë me elegancën e saj
23/11 22:35
Top News-Sarah në dush bashkë me Dj PM/Marrëdhënia e dyshes po shkon në një tjetër nivel
23/11 16:50
Top News-Pak sekonda mes jetës dhe vdekjes…!/Argjendi i ‘Përputhen’ flet për aksidentin e frikshëm
23/11 16:30
Top News-Sarah kërkon të largohet nga shtëpia/Fifi nuk pret mirë puthjen, i flet ashpër blogeres
22/11 16:51
Top Channel/ Ndodh puthja e shumëpritur mes Sarës dhe DJ PM
22/11 15:03