Top News – Dua Lipa e nis mbarë 2021/ Këngëtarja shqiptare në kopertinën e Vogue
07/01/2021 20:10

Dua Lipa e ka nisur vitin 2021 me me fotogrfinë e saj në kopertinën e një prej revistave më prestigjioze. Këtë fillim viti, këngëtarja u shfaq në revisten Vogue te versionit per Britanine e Madhe, me ndryshime në pamje dhe shumë tërheqëse. Revista prestigjioze e përshkruan këngëtaren nga Kosova, si një 25-vjeçare që tani ka jetuar 10 vite me shumë eksperienca. Nga një fëmijë me prindër që emigruan drejt një vendi të huaj, tek një adoleshente e vendosur për tu bërë me një yll në botën e muzikës! Një yll, suksesi i të cilës iu konvertua në 6 çmime Grammy dhe hite muzikore brenda një kohë të shkurtër. Në intervistën për Vogue, e pyetur si ja del që të kapë gjithnjë momentin, Dua përgjigjet “Sapo mbaroj një punë, e kam zakon të them. Ok, çfarë vjen pas kësaj? Po tani çfarë do bëjmë?“

Top News – Drama e radhës në Për’puthen/ Surprizat që shkaktuan zemërim në studio
05/03 22:13
Top News – Sekreti prej muajsh i modeles/ Si rrallëherë publikon foton e të bijës
05/03 21:17
Top News – Reputacioni në rrezik për vathët/ Meghan Markle, skandali po bën xhiron e botës
05/03 21:17
Top News – Nga ‘Jolene’ në ‘Vaksinë’… Dolly Parton merr dozën, ndryshon tekstin e këngës
03/03 21:01
Top News – Hollywood në zi/ Ndërron jetë aktori i njohur amerikan
03/03 19:05
Top News – “Asgjë nuk është ashtu siç duket”/ Bella Hadid rrëfen prapaskenat e jetës së saj
03/03 19:02
Top News – Mahnitëse si gjithmonë/ Rita Ora befason fansat me performancën e saj joshëse
03/03 19:00
Top News – Bye Bye Hollywood/ Aktori Will Smith dëshiron t’i futet politikës
03/03 18:13
Top News – Meghan fiton gjyqin kundër mediave/ Merr plot 521,000 euro dëmshpërblim
03/03 18:12
Top News – E ka mbajtur të bijën larg medias/ Ja detaji që rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve
03/03 18:07
Top News – Britney Spears gjen qetësinë/ Publikon foton e rradhë krah fëmijëve adoleshent
03/03 18:06
Top News – “Ti i ndërron burrat shpesh”/ Këngëtarja kritikon Netflix për “frazën” seksiste
03/03 18:05
Top News – U ndoq nga 157 mijë persona në Youtube/ ‘Përputhen prime’ rekord shikueshmërie live
02/03 21:16
Top News – Blerimi braktis Ledianën/ Bëhet xheloz, nuk duron dot komentet për …
02/03 01:03
Top News – Aktorja më e mirë jo protagoniste/ Jodie Foster merr ‘Golden Globe’ në pizhama
01/03 21:04
Top News – Halle Berry të le pa frymë/ 54 vjeçarja mahnit me trupin e saj të tonifikuar
01/03 17:51
Top News – Jessie J harron Channing Tatum/ Nis romancë e re
01/03 17:45
Top News – Kështu ndodh kur je i famshëm/ Gjenden qentë e Lady Gaga, angazhohet vetë FBI-ja
27/02 15:31
Top News – “Për herë të parë bashkë ‘nuset’ e Mevlanit”/ Ledjana dhe Antonela kundër Mevlanit
26/02 20:06
Top News – Ti futesh fshehtas në dhoma zhveshjeje/ Xhelozia fut në sherr Sarën dhe Jasminen
26/02 20:04