Top News – Drama e radhës në Për’puthen/ Surprizat që shkaktuan zemërim në studio
05/03/2021 22:13

Trekëndëshi i dashurisë mes Antonelës, Ledianës dhe Mevlanit mesa duket po luhatet, kjo pasi në puntatën e kësaj të premteje e “Për’Puthen” dolën në pah plot të papritura. Lediana i kërkoi falje Mevlanit që në fillim të emisionit, por ai surprizoi Antonelën me një buqetë me trëndafila të kuq, ku bashkangjitur ishte një pusullë. “Antonela më fal për çdo herë kur të kam mërzit, ama nëse përfundimi do të jetë bashkë, do ta mbush çdo ditë me lule”, shkruhej në brendësi të pusullës. Antonela nuk ka mundur t’i mbaj lotët por pikërisht kjo situatë e ka prekur jo pak Ledianën, e cila tha se ndihej e tepërt dhe nuk mund ta shikonte takimin e Antonelës me Mevlanin. Por pas kësaj Lediana reagoi ashpër, madje, duke deklaruar largimin nga studio dhe përdorur termin e tepërt. “Jam e tepërt në këto momente, nuk dua fare të shoh takimin dhe kërkoj të largohem. Nuk mund ta shikoj….”! Kaq është dashur dhe Mevlani i shkoi nga pas, duke i kërkuar sqarime për reagimin. Por, këtu hyn në lojë edhe Antonela. Ajo menjëherë u hodh në veprim dhe shkoi ta merrte Mevlanin, duke thënë se takimi nuk mund të shfaqej për publikun pa prezencën e tij. “Nuk dua ta komentoj takimin pa Mevlanin, nëse më lejon dua të shkoj ta marr, të vijë këtu”… Pas kësaj historie që zgjati disa minuta, Mevlani dhe Lediana u rikthyen në studio. Kjo e fundit e justifikoi largimin e saj duke thëne se e kishte të pamundur ta ndiqte takimin e Mevlanit me Antonelën. Ajo shtoi se ka një pëlqim shumë të fortë për Mevlanin dhe se ishte prekur shumë nga gjesti i tij ndaj Antonelës.

Top Channel/ Histori e ndaluar dashurie,Stiljano dhe Ersonelda e tregojnë në Dua të të Bëj të Lumtur
18/04 02:11
Top News – Conor McGregor ‘terrorizon’ fansat/ I mëson djalit të tij të godasë fëmijët e tjerë
13/04 22:02
Top News – Pas shumë vitesh… Ribashkohet çifti i famshëm në Hollywood
10/04 22:53
Top News – President i ardhshëm i SHBA-së! 46% e amerikanëve e mbështesin kandidimin e The Rock
10/04 22:52
Top News – Plas sherri në ‘Për’puthen +40’/ Naumi ofendon me fjalë tepër të rënda lindën
10/04 21:35
Top News – Dua Lipa dhe Elton John bashkë! Ja çfarë i bashkon dy këngëtarët
10/04 01:21
Top News – Vdes papritur legjenda e Hip Hopit/ Truri i kishte humbur çdo funksion prej një jave
09/04 20:21
Top News – Ndodh edhe kjo në Për’puthen/ Murati ‘harron’ Sindin, zhvesh dhe puth Olën
08/04 23:03
Top News – Revoltohen besimtarët myslimanë/ Jay Z vesh bluzë me imazhin e xhamisë në të
08/04 21:46
Top News – Veshi Bella Hadid/ Shqiptarja nominohet për çmimin e Louis Vuitton
07/04 22:44
Top News – Vrasësi i shpëtoi jetën/ Angelina Jolie e kishte paguar ta ekzekutonte
05/04 19:22
Top News – Artisti i njohur shqiptar/ Stanaj, këngë për Demi Lovaton e Ariana Granden
03/04 18:23
Top News – Tatuazh me inicialet e Rita Orës/ Këngëtarja befasohet nga fansja e saj
03/04 18:21
Top News – Mbidoza desh i mori jetën/ Këngëtarja rikrijon historinë në videoklipin e ri
03/04 18:20
Top News – Dua Lipa makinë parash në pandemi/ Këngëtarja arrin të grumbullojë mbi 23 milion euro
03/04 18:19
Top News – ‘Nuk ndalin debatet në Për’puthen’/ Sara shpërthen në akuza ndaj princit dhe jaseminës
02/04 22:21
Top News – Sërish në gjyq me babain e saj/ Këngëtarja sakrifikon pasurinë për të fituar lirinë
02/04 20:10
“She’s On Top” hap audicionet/ Nis përzgjidhen e vajzave nga produksioni i “E Diell” në Top Channel
02/04 20:02
Top News – ‘Duam shumë fëmijë’/ Modelja e famshme rrëfen planet pas abortit
02/04 18:19
Top News – Motrat e Kim Kardashian në telashe/ Përndjekësi i Kendall nuk lë të qetë as Kylien
02/04 18:01