Top News – Dorëzohet beqari i përjetshëm/ Kush po e çon në altar Leonardo Dicaprion
13/01/2021 22:45

Leonardo DiCaprio mund të jenë në prag të mrtesës me të dashurën e vet modele, Camilla Morrone. Nëse lajmi I revistës Cosmopolitan do të rezultojë I vërtetë, ai do te shkaktoje një tërmet në Hollivud, ku aktori I famshëm konsiderohet si “beqari I përjetshëm”. Në fakt, DiCaprio ka pasur shumë lidhje që dukeshin sikur do të përfundonin në altar, për t`u mbyllur pastaj me ndarje të rrufeshme sic ishin ato me Gisele Bündchen e Bar Refaeli. Por burime pranë ciftit thonë se këtë radhë është ndryshe, dhe se ylli hollivudian mendon se tek e dashura e tij 23 vjecare me origjinë argjentinase, ka gjetur gjithcka kërkonte tek një femër. Të dy ata frekuentohen prej më shumë se tre vjetësh tashmë, dhe thuhet se janë kokë e këmbë të dashuruar me njëri tjetrin. Duket se bukuroshja brune e ka ulur më në fund DiCaprion me këmbë në tokë, por ne megjithatë duhet të presim që ta shohim këtë martesë të bëhet realitet! Pamjet: AFP

Top News – Plas ‘bomba’ në çiftin Andi-Tea/ Shqipja publikon mesazhet: Pas Teas, erdha te ty…
22/01 12:16
Top News – Vajza sekrete e Putin/ Jetë luksoze e veshje firmato, plasin polemikat
21/01 21:25
“Për’Puthen”thyen rekorde shikueshmërie/Arrin në mbi 200 milionë klikime që prej fillimit të sezonit
21/01 15:34
Top News – Pas sherrit në ‘Për’puthen’/ Fationi merr vendimin-do largohem!
19/01 21:52
Top News – Kim dhe Kanye West/ Shtojnë edhe një hap tjetër drejt ndarjes
19/01 21:19
Top News – Sherr i fortë në ‘PërPuthen’/ Shmangen grushtet mes Fationit dhe Erisit
18/01 21:49
Top News – Tea kthen sytë nga një tjetër djalë… Çfarë i premtoi Melisës njëri nga të rinjtë
15/01 20:36
Top News – Dua Lipa për gjyshin e saj/ Serbët i kërkuan të falsifikonte historinë
15/01 19:27
Top News – Çfarë rrezikon aktori I famshëm, dalin foto të Chuck Norris në sulmin e Capitol
14/01 21:34
Top News – Dorëzohet beqari i përjetshëm/ Kush po e çon në altar Leonardo Dicaprion
13/01 22:45
Top News – Elvis Presley, misteri i autopsisë/ Kishte një plagë të fshehtë në kokë
08/01 15:12
Top News – Një James Bond me ngjyrë/ Kush mund të jetë 007-ta i ri!
08/01 15:10
Top News – Irina Shayk mbushi 35 vjeçe/ Modelja që erdhi nga varfëria e skajshme
08/01 13:53
Top News – Dirty Dancing/ Mallkimi i filmit të famshëm
08/01 13:14
Top News – Beckham thyen karantinën/ ‘Arratiset’ nga Britania në SHBA
07/01 22:39
Top News – Bleona Qereti bën vaksinën/ Në një spital të SHBA, veshur si infermiere
07/01 21:44
Top News – Këngëtarët për situatën në SHBA/ Rita Ora e Dua Lipa: Ata janë terroristë
07/01 20:10
Top News – Dua Lipa e nis mbarë 2021/ Këngëtarja shqiptare në kopertinën e Vogue
07/01 20:10
Top News – Tronditet bota e muzikës/ Dr.Dre në spital me aneurizëm në tru
06/01 19:01
Top News – Për’puthen prime thyen rekord/ Youtube, 2.8 milionë klikime për 36 orë
05/01 20:08