Top News- Donaldi e Beatrix në momente intime/lahen bashkë në dush, banorët i ngacmojnë
29/11/2021 13:53

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj kanë nisur të flirtojnë me njëri-tjetrin, që pas daljes së Semi Jaupajt nga shtëpia e “Big Brother VIP”. Ata janë parë shumë të afërt gjatë këtyre ditëve e kjo nuk ka kaluar pa u vënë re edhe nga banorët e tjerë. Donaldi dhe Beatrix janë larë bashkë në dush. E veshur me bikini të verdha, ajo i kërkoi Veshajt ta ndihmonte për t’i prerë llastikun që kishte tek flokët.

Top News – Einxhel/ Largohet nga shtëpia e ‘Big Brother Vip’
28/01 13:12
Top Channel / “Vjosa”, veshja nga stilisti ‘Christopher Raxxy’ në javën e modës në New York
26/01 21:16
Top News-‘E ke mendjen te Beatrix’/Donaldi dhe Egzona bisedojnë në oborr
25/01 21:53
Top News- Popullariteti në rrjetet sociale/ Ronaldo, Neymar, Messi, lojtarët me më shumë ndjekës
25/01 14:22
Top News-Çfarë po ndodh mes Donaldit dhe Egzonës/ Dalja e Beatrix, krijohen dy grupe në shtëpi
24/01 21:39
Top News- Seks, drogë dhe përdhunime në burg/Libri zbulon jetën skandaloze të El Chapo
23/01 16:35
Top News-Raikkonen si Rooney – Shet makinën Ferrari me vlerë 1.8 mln Euro
23/01 16:06
Top News-Beatrix doli nga Big Brother Vip /Donaldi hapet me Egzonën-Sa çudi më duket pa të
22/01 15:16
Top News-Spektakli i sotëm, një finale më vete/Donaldi dhe Beatrix, frikë për largimin nga shtëpia
21/01 17:24
Top News – Adele mund të humbasë zërin e saj/ Këngëtarja habit me deklaratën
20/01 22:41
Top News-Antonela mbështet hapur Beatrix/Deklarata të forta për banorët e Big Brother Vip
20/01 21:45
Top News-Beatrix qan nga frika e eleminimit/E përlotur përqafohet me Monikën dhe Arjolën
20/01 18:31
Top News-Donaldi i frikësuar nga nominimi/ Tregon arsyen pse nuk e shpëtoi Dj Dagz
19/01 21:53
Top News-I mungon Dagz, përlotet Einxhel/‘Nuk jam mësuar pa të në shtëpi, zgjohesha me puthje’
19/01 19:31
Top News-Sherr për të brendshmet/Einxhel përplaset me Donaldin, pastrimi nxit debate
18/01 18:29
Top News-Çfarë do të ndodhë në Big Brother Vip?Surpriza dhe një e papritur e pakëndshme për banorët
18/01 18:06
Top News-Egzona ka ndjenja për Donaldin!/Moderatorja shpërthen në lot nga loja e Beatrix
16/01 19:23
Top News – U tall live’ me Policinë, arrestohet I iru pas videos në TikTok
16/01 13:11
Top News-Dj Dagz dëshiron të dalë nga shtëpia/Çfarë do të ndodhë të martën me të…
15/01 17:03
Top News-Veprimi i Ilirit po bën xhiron e rrjetit/Ja çfarë bëri pas eleminimit të Eltionin
15/01 16:18