Top News – Ditëlindja e Victoria Beckham/ Feston 47 vjetorin e rrethuar nga familja
18/04/2021 15:10

Stilistja dhe ish këngëtarja e Spice Girls, Victoria Beckham festoi 47 vjetorin e saj të lindjes e rrethuar nga familja dhe në një vend idilik; bregu I detit. Britanikja ka marrë urime të shumta nga të gjithë familjarët e saj dhe këtu përfshihet bashëshorti I saj David që postoi një mesazh të këndshëm dashurie më profilin e tij në Instagram ‘Gëzuar ditëlindjen, mama. Të duam shumë dhe meriton ditën tënde më të mirë. Për nënën dhe bashkëshorten më të mirë, gëzuar 47 vjetorin Victoria Beckham(unë jam ende 45 vjec). Të duam.-shkruante David Beckham në mesazhin e tij në Instagram të shoqëruar nha një fotografi ku cifti është I përqafuar në bregun e detit Vetë Viktoria përdori Instagramin ku ajo ka 28 milionë ndjekës. Falenderoi bashkëshortin dhe familjen e saj për këtë ditë të mrekullueshem. ‘Faleminderit David Beckham që e bërë ditëlindjen time kaq speciale. Të dua shumë! Puthje për Brooklyn Beckham, Romeo Beckham dhe Cruz Beckham’ Po kështu edhe djali I madh I ciftit Beckham, Brooklyn, postoi një foto ku ai është bashkë me Viktorian. ‘Gëzuar ditëlindjen nënë, të dua shuma-shkruante Brooklyn Beckham në postimin e tij

Top Channel/ Bomba izraelite shkatërron ndërtesën 12-katëshe në Gaza – Pa koment
11/05 21:24
Top Channel/ Berberi në Pakistan ofron prerje flokësh me zjarr e hanxharë mishi – Pa koment
11/05 21:23
Top Channel/ Autoritetet franceze bllokojnë hyrjen në fshatin e vrasjes së dyfishtë Cervennes
11/05 21:23
Top Channel/ Protesta në Afrikën e Jugut për vdekjet e sulmeve izraelite në Palestinë – Pa koment
11/05 21:22
Top Channel/ Mijëra emigrantë kanë mbërritur në ishullin italian të Lampedusa – Pa koment
11/05 21:21
Top Channel/ Nëntë të vdekur në masakrën e shkollës në qytetin rus të Kazan – Pa koment
11/05 21:21
Top Channel/ Marina e SHBA monitoron afrimin e barkave iraniane në ngushticën e Hormuz – Pa koment
11/05 21:20
Top Channel/ Inaugurohet ura gjigante ndërkufitare mes Botswana e Zambia – Pa koment
11/05 21:19
Top News – Negociatat, ende nuk ka një datë! Zbardhet kushti i vetëm i ke për Shqipërinë
11/05 19:53
Top News – Golden Globes në krizë/ Tom Cruise kthen çmimet, NBC pezullon ceremoninë
11/05 18:35
Top News – Nuk formohet dot qeveria/ Bullgari, presidenti shpall zgjedhje te parakoheshme
11/05 18:35
Top News – Babai më pjellor në botë/ Është nga zimbabveja, ka 16 gra dhe 151 fëmijë
11/05 17:48
Top News – ‘Duke pritur Godonë’/ Rama ironizon çeljen e negociatave me BE
11/05 16:47
Top News – Presidenti, SPAK për paratë e pista/ Meta, nga konferencat…tek postimet në Facebook
11/05 16:46
Top News – Si filloi jeta në Tokë…/ Raketa ‘mbush barkun’ me kampionet e asteroidit
11/05 16:46
Top News – Kishat gjermane sfidojnë Papën/ Bekojnë martesat e çifteve gay në shenjë proteste
11/05 16:19
Top News – 6 doza Pfizer gabimisht/ Itali, 23 vjeçarja nuk ka pasoja anësore
11/05 16:18
Top News – Për të parën herë e vetme… / Mbretëresha Elisabetë pa bashkëshortin në parlament
11/05 16:18
Top News – ‘Rizgjohet’ Çernobili/ Çarje të reja bërthamore në reaktorin numër 4
11/05 15:57
Top News – ‘Do ta zhysim Izraelin në ferr’/ Hamasi kërcënon pas vrasjes së 9 fëmijëve në Gaza
11/05 15:57