Top News – Ditëlindja e Ledri Vulës/ Dëshirat dhe urimi nga Sara
10/07/2020 19:32

Ledri Vula festoi të premten ditëlindjen e tij të 34-të.Përmes një postimi në Instagram, reperi kosovar ka shprehur dëshirën e tij të veçantë për këtë vit. “Dëshira ime për këtë vit është të kthehem në koncertet e mia dhe t’jua shoh duart lart,” është shprehur ai. Ndërkohë, Ledri ka marrë edhe një urim shumë të ëmbël nga e dashura e tij Sara Hoxha. Teksa ka publikuar një foto duke puthur këngëtarin, Sara shkruan:

Top News – Ed Sheeran do bëhet baba/ Shtatëzania u mbajt e fshehtë
13/08 10:19
Top News – Princ Harry dhe Meghan/ Blejnë shtëpinë e tyre të parë!
13/08 10:18
Top News – Aktori më i paguar sipas “Forbes”/ Dwayne Johnson fitoi 87.5 mln dollarë në 1 vit
12/08 12:59
Top News – Bashkëpunimi me Jay Santos, Luana Vjollca i zbulon “të gjitha”!
11/08 19:56
Top News – Gëzuar ditën “mjau mjau”/ Një ditë për kafshët lozonjare
08/08 14:46
Top News – Dua Lipa-Miley Cyrus/ Kosovarja duet me super yllin?
07/08 19:15
Top News – Michelle Obama: Vuaj nga depresioni i lehtë
06/08 15:07
Top News – Dikur “mbretëreshë” e Instagramit, Selena Gomez rikthehet në rrjetin social
30/07 19:20
Neymar, mashkull që fuqizon femrat?! Futbollisti në kopertinën e “Harper’s BAZAAR” me të dashurën
29/07 23:27
Top News – Rikthehet Era Istrefi, bashkëpunim me Butën
28/07 21:35
Top News – Tom Hanks dhe Rita Wilson bëhen zyrtarisht qytetarë të Greqisë
28/07 14:16
Top News – Fitoi dy çmime ‘Oscar’/ Ndërron jetë në moshën 104 vjeçare
26/07 22:35
Top News – Detaje nga gjyqi i Deep/ Ish-bashkshortja rrihte motrën
24/07 21:59
Top News – Frymëzim në izolim/ Taylor Swift sjell albumin e ri
23/07 20:43
Top News – Zyrtarizuan lidhjen/ Arilena nis pushimet me të dashurin
23/07 20:31
Top News – Fejohet Demi Lovato/ Dashuria e lindur në karantinë
23/07 16:58
Top News – Çifti i ri në showbiz/ Capital T e Adrola Dushi së bashku
23/07 16:00
Top News – Befason Kaney West/ Çfarë thotë për Kime dhe Jackson
22/07 16:49
Top News – Bën testin e covid/ Modelja filmon gjithë proçesin
22/07 16:47
Top News – Joshëse me të bardha/ Ronela Hajati në këngën për Tiranën
21/07 19:27