Top News/ Debati i ashpër, Juli i mbyll derën Romeos, tërheq Rozën mënjanë
17/04/2024 11:43

Tone të larta ofendime dhe sharja ka përcjell prime I së Martës ku Juli dhe Romeo kanë debatuar fort me tone të larta. Juli I shprehet që mos u merr më me femra se vetëm di ti bësh me lot se ske fuqi të merresh me burra se je buzë qimësht. Çfarë ndodhi mes dy djemve në shtëpi?

Top News/ Romeo ju tregon të ftuarve special çfarë do bënte me çmimin e madh
22/05 12:49
Top News/ Një dolli e fundit në shtëpi, përfundon darka e finalistëve me të ftuarit
22/05 12:49
Top News/ Dështon plani Juli – Meriton për të trembur Romeon, Ja si reagon ai
22/05 12:48
Top News/ Juli i prezanton shtëpinë Erjona Rusit dhe Enxhi Nasufit
22/05 12:31
Top News/ Zbulohet i dashuri i Eglës, Gazetarja zbulon detajet
22/05 12:21
Top News/ ‘Mos të ndodhte situata e krisjes…’, Heidi tregon se për çfarë është penduar
22/05 12:00
Top News/ Juli kush do donte ta fitonte Big Brother po ta shihte nga jashtë?
22/05 12:00
Top News/ Banorët takohen me të ftuarit special, ja kush janë ata
22/05 11:47
Top News/ Loja e pyetjeve, Ja se si përgjigjen finalistët
21/05 18:14
Top News/ Të ulur përballë njëri-tjetrit, banorët duhet tu përgjigjen pyetjeve
21/05 18:12
Top News/ Mes të qeshurash, Egla ndjek Heidin duke mbajtur në dorë një buburec
21/05 18:11
Top News/ ‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’, Heidi refuzon ftesën e Romeos
21/05 14:31
Top News/ ‘Do shkosh shumë mirë me Bora Zemanin’, Ja si ju përgjigj Heidi-Romoes
21/05 14:30
Top News/ ‘Kupa shkon në Prishtinë’, batuta mes banorëve për fituesin
21/05 14:27
Top News/ Romeo i përgjigjet Heidit, ‘Ti mendon që ne do ishim pëlqyer aq shumë?’
21/05 13:24
Top News/ Debat mes banorëve, Juli lë lojën në mes dhe largohet
21/05 13:24
Top News/ Ja cilat janë 5 arsye pse nuk duhet të fitojnë Big Brother VIP
21/05 13:21
Top News/ ‘Kjo do të jetë lufta ime e fundit’, Egla i kthehet Meritonit dhe Julit
17/05 14:46
Top News/ ‘Përdor çdo gjë që të më nxjerr keq’,Meritoni dhe Juli diskutojnë lojën e Eglës
17/05 14:46
Top News/ Heidi me mision sekret, Për çfarë duhet ti bind ajo banorët?
17/05 12:52