Top News/ Debat mes banorëve, Juli lë lojën në mes dhe largohet
21/05/2024 13:24

Një debat ka nisur mes banorëve duke qëndruar në living , ku njëri prej banorë e Juli ka vendosur të lërë lojën dhe të largohet veç banorëve të tjerë. Ja se çfarë ndodhi mes tyre…

Top Channel/ “Shtatë muaj pa ty”, Jul Deda i përmalluar për të atin, ndan foton e veçantë: Më mungon
24/06 13:28
Top News/ Prishet miqësia, Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?
22/06 15:12
Top Channel/ Grabitet shtëpia e Ermal Metës, këngëtari mesazh hajdutëve: Nëse kërkoni ar…
22/06 14:29
Top News/ Kënga ‘Lamtumirë’ e Xhensilës lansohet sot – ky projekt vjen me një befasi
22/06 14:24
Top News – Rihanna duket fantastike në të kuqe dhe me stilin e ri të flokëve
22/06 12:54
Top News/ ‘Kemi dasmë këtë verë?’ – Bora Zemani jep përgjigjjen interesante
22/06 12:53
Top News/ Lotina publikon çastet e ëmbla që po kalon me Mozzikun
22/06 12:52
Top News/ Olta Gixhari merr tërë vëmendjen me dukjen e mrekullueshme
22/06 11:19
Top News/ Rinor Hykolli dhe Tayna ndajnë rrugët përfundimisht
22/06 11:18
Top News/ Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij
21/06 11:53
Top News/ Jul Deda mohon thashethemet se nuk flet me Rike Roçin
21/06 11:39
Top News/ Nita Latifi në një lidhje dashurie? Lë vend për dyshime me videon nga shtrati
21/06 11:39
Top News/ Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
21/06 10:40
Top News/ Pse Ronaldo ka gjithmonë manikyr të zi në këmbë? Ekziston një arsye e mirë
21/06 10:39
Top Channel/ “Ja çfarë tha Ronaldo në lokalin luksoz”! Habit influencerja: Personazhi më i keq
20/06 21:01
Top News/ Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë
20/06 13:27
Top News/ Habit Rike Roçi- Nuk e dua burrin futbollist se…
20/06 11:30
Top News/ Një super-bashkëpunim po vjen nga Dhurata Dora, Lyrical Son dhe Mc Kresha
20/06 11:14
Top News/ Georgina reagon teksa Cristiano Ronaldo dhe Portugalia sigurojnë fitoren
19/06 15:12
Top News/ Melinda Ademi publikon një video provokuese në Instagram
19/06 14:19