Top News – Çfarë rrezikon aktori I famshëm, dalin foto të Chuck Norris në sulmin e Capitol
14/01/2021 21:34

Lajmi se aktori I famshëm Chuch Norris ishte në mesin e protestuesve që mësynë ndërtesën e Kongresit amerikan, ka pushtuar rrjetet sociale. Në internet qarkullojnë ato foto qe pretendohet se jane të tij duke hyrë në ndërtesë. Por menaxheri I yllit të "Walker, Texas Ranger" thotë se aktori nuk ndodhej në Washington kur ndodhën trazirat vdekjeprurëse. “Ky nuk është Chuck Norris”, ka shkruar menaxheri Erik Kritzer, duke postuar foton e personit që në dulje ngjason me yllin hollivudian. Kritzer u shpreh se aktori është në fermën e tij në Teksas bashkë me familjen, dhe aty ka qenë përgjatë gjithë kohës. Ai madje bëri dhe shaka duke shkrua se personi në foto ngjason me Norris, por “Chuck është shumë më simpatik”, ndërsa shtoi se aktori nuk ka asnjë lidhje me incidentin dhe nuk rrezikon asgjë. Nga ana tjetër, departamenti amerikan I Drejtësisë lëshoi një urdhër arresti ndaj kampionit në garat e notit, Klete Keller, nën dyshimet se ka marrë pjesë në ngjarjet e javës së kaluar në ndërtesën e Kapitolit. 5 medaljet e arta olimpike nuk e shpëtojnë dot Kellerin që u identifikua si një ndër mbështetësit e Donald Trump-it që sulmuan Kongresin javën e kaluar. Padia penale e ngritur kundër tij përfshin pamje filmike që dyshohet se tregojnë Keller në një nga mjediset e brendshme të Kapitolit veshur me një xhaketë ku shquhej shenja e Ekipit Olimpik të Shteteve të Bashkuara.

Top News – Drama e radhës në Për’puthen/ Surprizat që shkaktuan zemërim në studio
05/03 22:13
Top News – Sekreti prej muajsh i modeles/ Si rrallëherë publikon foton e të bijës
05/03 21:17
Top News – Reputacioni në rrezik për vathët/ Meghan Markle, skandali po bën xhiron e botës
05/03 21:17
Top News – Nga ‘Jolene’ në ‘Vaksinë’… Dolly Parton merr dozën, ndryshon tekstin e këngës
03/03 21:01
Top News – Hollywood në zi/ Ndërron jetë aktori i njohur amerikan
03/03 19:05
Top News – “Asgjë nuk është ashtu siç duket”/ Bella Hadid rrëfen prapaskenat e jetës së saj
03/03 19:02
Top News – Mahnitëse si gjithmonë/ Rita Ora befason fansat me performancën e saj joshëse
03/03 19:00
Top News – Bye Bye Hollywood/ Aktori Will Smith dëshiron t’i futet politikës
03/03 18:13
Top News – Meghan fiton gjyqin kundër mediave/ Merr plot 521,000 euro dëmshpërblim
03/03 18:12
Top News – E ka mbajtur të bijën larg medias/ Ja detaji që rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve
03/03 18:07
Top News – Britney Spears gjen qetësinë/ Publikon foton e rradhë krah fëmijëve adoleshent
03/03 18:06
Top News – “Ti i ndërron burrat shpesh”/ Këngëtarja kritikon Netflix për “frazën” seksiste
03/03 18:05
Top News – U ndoq nga 157 mijë persona në Youtube/ ‘Përputhen prime’ rekord shikueshmërie live
02/03 21:16
Top News – Blerimi braktis Ledianën/ Bëhet xheloz, nuk duron dot komentet për …
02/03 01:03
Top News – Aktorja më e mirë jo protagoniste/ Jodie Foster merr ‘Golden Globe’ në pizhama
01/03 21:04
Top News – Halle Berry të le pa frymë/ 54 vjeçarja mahnit me trupin e saj të tonifikuar
01/03 17:51
Top News – Jessie J harron Channing Tatum/ Nis romancë e re
01/03 17:45
Top News – Kështu ndodh kur je i famshëm/ Gjenden qentë e Lady Gaga, angazhohet vetë FBI-ja
27/02 15:31
Top News – “Për herë të parë bashkë ‘nuset’ e Mevlanit”/ Ledjana dhe Antonela kundër Mevlanit
26/02 20:06
Top News – Ti futesh fshehtas në dhoma zhveshjeje/ Xhelozia fut në sherr Sarën dhe Jasminen
26/02 20:04