Top News-Çfarë po ndodh mes Donaldit dhe Egzonës/ Dalja e Beatrix, krijohen dy grupe në shtëpi
24/01/2022 21:39

Spektakli i së martës në big brother pritet të ketë supriza dhe debat të ashpër. Që prej daljes së Beatrix nga shtëpia, konkurentët tashmë janë ndarë në dy grupe. Përvec kësaj, dalja e këngëtares ka bërë qe Egzona të afrohet me Donadin, ku në disa momente duket se ata të dy kanë pëlqim dhe interes për njëri tjetrin. Por, kjo mbetet vetëm një supozim, derisa të të dy konkurentë të shuajnë këto zëra dhe aludime të fansave. Këtë javë në nominim janë Monika dhe Arbëri. Ky I fundit ka ngjallur debat në shtëpi, sidomos pas herës së fundit, ku u tha se ka futur informacion brenda në shtëpi lidhur me situatën e Donald dhe Beatrix brenda në shtëpi.

Top News – Sharon Stone nuk njeh moshë / Aktorja shkëlqen në tapetin e kuq në Kanë
23/05 14:19
Top News-Capital T kthehet pas në kohë/Të pathënat e fëmijërisë gjatë kohës së luftës
22/05 13:23
Top News – Kate dhe Uilliam në kinema / Në premierën e Top Gun në Londër
20/05 16:07
Top News – Tom Cruise largohet nga Kana / Shfaqi premierë atje Top Gun Maverick
19/05 16:59
Top News-Pezullon blerjen e Twitter / Elon Musk ka mbi 70 për qind ndjekës të rremë
18/05 22:01
Top News-Thyen heshtjen pas 19 vitesh / Këngëtari i njohur flet për romancën me Beyoncen
18/05 21:54
Top News-Si ishte takimi i parë me vjehrrën…/Rrëfehet Klea Huta-Më pa si vajzën e saj
12/05 16:44
Top News-Çiljeta largohet nga muzika!/Këngëtarja bën deklaratën e fortë në emision
12/05 16:43
Top News-Ndarja më e bujshme në rrjet/Reagon për herë të parë Dua Lipa, shpjegon arsyen
11/05 14:54
Top News-30 milionë dollarë për një copë ‘shkëmb’/Rritje e çmimit edhe për diamantet e bardhë
11/05 12:04
Top News – Loredana takohet me Neymar Jr / Reperja publikon momentin në rrjetet sociale
06/05 19:56
Top News-3 herë e përjashtuar nga Kisha / Madonna kërkon takim me Papën, ja kërkesa e saj
06/05 19:47
Top News-Vajza e Donald Trump drejt altarit! / Martohet në Florida, detajet nga ceremonia
06/05 19:45
Top News-‘Tani ndihem e pathyeshme’ / Dua Lipa zbulon arsyen e fortë se pse la duhanin
06/05 19:43
Top News-Momente tensioni në gjykatë / Amber Heard largohet e frikësuar kur Depp i afrohet
06/05 19:40
Top News-E dashura dhe 4 fëmijët e Putin në ‘rrezik’/Fshihet në Zvicër BE sanksionon Alina Kavaevën!
06/05 19:13
Top News-Spring festival ndez Tiranë / Muzikë dhe ushqim tradicional në Sheshin Skënderbej
06/05 17:32
Top News-‘Shpirti im ishte i vdekur’/Amber Heard trondit gjykatën me dëshminë e saj
05/05 21:53
Top News-Rikthehet ‘Top Gun’!/Premiera e filmit të Tom Cruise në San Diego
05/05 12:49
Top News-Will Smith hap rrugën/Sulmohet në skenë komediani i famshëm
04/05 22:43