Top News – Çfarë ndodhi? Aktores Lily James i del një tjetër skandal flirtimi
27/10/2020 12:18

Lily James flirtonte me aktorin Armie Hammer, gjatë xhirimeve të filmit “Rebecca”, te transmetuar në rrjetin Netflix. Aktorja e njohur vazhdon të mbetet në qendër të thashethemeve. Pas publikimit të fotove në fillim të muajit tetor me aktorin e martuar Domenic West, babai i katër fëmijëve, ku 31-vjeçarja dhe kolegu i saj 20 vjet më i madh u fotografuan duke u puthur në Romë, Lily u përfshi nga një stuhi e vërtetë thashethemesh. Ende pa u fashitur mirë ai skandal, Daily Mail nxjerr thashethemin e radhës për të. Sipas të përditshmes britanike, Lily vitin e kaluar ishte ngacmuar shumë në sheshxhirim dhe me mesazhe me Armie Hammer, edhe i martuar e me dy fëmijë. Gjatë këssaj periudhe, James i kishte dërguar mesazhe, të cilat më pas e shoqja e aktorit, Elizabeth, i zbuloi. Mesazhet ia copëtuan asaj zemrën, duke bërë që mes dyshes të krijohej një krisje e thellë. Ata u përpoqën ta shpëtonin martesën duke ndjekur një terapi çifti, por nuk funksionoi dhe karantinës u ndanë, duke i dhënë lamturë njëri-tjetrit pas 10 vitesh martese.

Top News – Rita Ora 30 vjeçe/ Mamaja poston foton nga fëmijëria
26/11 22:31
Top News – Futboll dhe mode/ Maradona, ekstravagant dhe në look
26/11 16:49
Top News – Moda e pandemisë/ Pizhamat-pjesë e garderobes SHIK
26/11 16:23
Top News – Aksident i frikshëm/ Tom Cruise ‘shikon’ vdekjen me sy
25/11 22:40
Top News – Flasin aktoret e njohura/ Dita kundër dhunës ndaj grave
25/11 15:36
Top News – Ankesa e këngëtarit/ Korrupsion edhe te Çmimet Grammy
25/11 15:35
Top News – Dua Lipa e mahnitshme/ Merr çmim në American Music Awards
24/11 21:11
Top News – Ricky Martin dhe partneri i tij, gati për fëmijën e pestë
23/11 16:05
Top News – Braktisi bashkëshortin/ Fox me të dashurin në tapetin e kuq
23/11 16:03
Top News – Lady Gaga e Brad Pitt, bashkë për herë të parë
23/11 16:02
Top News – Jessica-Robert Berishës/ ‘Kam prova për të shkatërruar’
22/11 21:25
Top News – Brigitte Bardot/ ‘Covidin njerziëmi e ka merituar’
22/11 20:58
Top News – Jennifer Lopez pa moshë/ ‘Ndihem e re dhe e fuqishme’
22/11 10:53
Top News – Clooney, mik për kokë/ U dhuron shokëve 1 milionë dollarë
21/11 18:52
Top News – Pas ndarjes me Miley/ Liam shet pronën në Malibu
20/11 22:23
Top News – Paditet Sting/ Marrëdhënie seksuale me minorenë
20/11 22:20
Top News – 73 vite martesë/ Çifti mbretëror feston në karantinë
20/11 21:07
Top News – Intervistoi Lady Diana-n/ Hetime gazetarit të BBC-së
19/11 15:34
Top News – 20 vite me Michael/ Falënderimi i Catherine Zeta Jones
19/11 13:29
Top News – Edhe Rita Ora mbështet nismën “Vjosa, jo diga”
19/11 12:22