Top News – Çfarë do bëjë Luizi për Efin!/ Olta ia ka frikën, mban afër grupin e saj
07/02/2023 21:57

Në shtëpinë e Big Brother banorët kanë përzgjedhur se me kë duan të shoqërohen duke krijuar grupe. Së fundmi, Dea Mishel, eliminoi Efin, pasi ish banorja kishte një marrdhënie shumë të mirë me këngëtarin Luiz Ejlli. Luizi është mërzitur nga kjo përzgjedhje e Deas, teksa i premtoi hakmarrje Efit të cilën e konsideronte si motër.

Top News – Skuadra e Luizit fiton “la casa de quiz”, do të ndjekë live ndeshjen Poloni-Shqipëri
24/03 23:04
Top News – Hailey Bieber kërcënohet me vdekje/ Selena Gomez u bën thirrje fansave
24/03 18:04
Top News – Lorenci dhe Jori në suitë së bashku/ Luizi dhe Elvisi shkojnë dhe i ngacmojnë
24/03 16:48
Top News-Premtimi i Luizit ndaj Kiarës/‘Të gjithë do t’i nxjerr jashtë, një nga një’
24/03 11:16
Top News – Rita Ora zbulon detaje nga kënga e re/ Këngëtarja shqiptare mëson gjuhën e burrit
23/03 18:32
Top News – Këpucët e Kristit në pishinë/ Si reagoi ai nga misioni i fshehtë!
23/03 17:09
Top News – U shfaq me fustan nusërie/ Selena bën namin me postimin e fundit
23/03 17:05
Top News – ‘Më paska hapur zoti sytë!’/ Keisi bëhet pishman për lidhjen me Kristin
23/03 16:33
Top News – Këtu vallëzohet me hijet…/ Filmi i raporteve mes individëve dhe regjimit
23/03 14:36
Top News-Banori i BBVA gati të lërë shtëpinë/‘Dua të dal, nuk përshtatem dot me këtë lojë’
23/03 11:49
Top News-Degradon debati në BBVA/Luizi nuk duron dot ofendimet e Kristit
23/03 11:48
Top News – Fotinia zgjedh të ‘vetësakrifikohet’/ Banorët lusin Luizin të qëndrojë në BBV
22/03 15:28
Top News – ‘Jam i lumtur për atë që bëra’/ Pique nuk është penduar për ndarjen nga Shakira
22/03 13:23
Top News – Luizi-Oltës: Rri dhe fitoje!/ Pas spektaklit aktorja e tepron me alkoolin
22/03 12:21
Top News – The Weeknd numëron miliona klikime/ Artisti më i dëgjuar në Spotify, ka thyer rekorde
22/03 12:00
Top News-Vëllai i Kiarës flet për Luizin/Ja çfarë mendon ai për të dashurin e motrës
22/03 10:53
Top News – Pas ndarjes së papritur/Keisi tregon pse e ndërpreu marrëdhënien me Kristin
22/03 10:53
Top News-Olta dhe Kiara shkojnë në nominim/Habit Luizi, tregon vendimin që ka marrë
22/03 10:51
Top News – Qëndron nën hijen e Luizit/ Olta nuk e duron përballjen me Kiarën
21/03 20:36
Top News – Fotografi të rralla nga Bebe Rexha/ Këngëtarja ndan momente nga jeta e saj
21/03 18:29