Top News – Celine Dion anulon shfaqjet/ U diagnostikua me një çrregullim të rrallë neurologjik
27/05/2023 16:47

Këngëtarja Celine Dion ka anuluar të gjitha shfaqjet, për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësore. Ajo ka njoftuar fansat se nuk është mirë nga gjendja shëndetësore për të bërë turne, pasi u diagnostikua me një çrregullim të rrallë neurologjik. Këngëtarja zbuloi vitin e kaluar se vuante nga Sindroma Stiff-Person (SPS), e cila po ndikonte edhe në të kënduarit. Ajo ka anuluar të gjitha shfaqjet që kishte planifikuar për 2023 dhe 2024. Në një deklaratë të postuar në Tëitter, 55-vjeçarja u tha fansave:

Top News – Pique dhe Shakira ‘sërish bashkë’/ Me motivin e shitjes së një pasurie të patundshme
02/10 15:25
Top News – Ilary Blasi harron Tottin e Romën / Feston Oktoberfest me dashurinë e saj të re
02/10 14:18
Top Channel/ 20 vjet “Portokalli”! Të dielën rikthehet spektakli i humorit në Top Channel
30/09 15:34
Top Channel/ Sonte nis “Më lër të flas”! Në sezonin e katërt rubrika për talentet me çmim 10 mijë €
30/09 15:30
Top News – Pësoi incident në shtëpi / Mbesa tregon gjendjen e ikonës Sophia Loren
27/09 17:13
Top News – Ronaldo martohet për herë të tretë / Kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks
27/09 16:47
Top News – Pamjet bëhen virale / Kylie dhe Timothee fotografohen dorë për dore
27/09 16:15
Top News – Si e dashura e Kanye West / Kim Kardashian po bën namin me daljen e fundit
27/09 16:13
Top News – Nuk donte që të pajtohej me gruan / Këngëtarja Cher organizon rrëmbimin e djalit të saj
27/09 16:13
Top News – Nuk kanë fund problemet për Shakiran / Akuzohet për herë të dytë për evazion fiskal
27/09 14:57
Top News – Adele është martuar në fshehtësi / Këngëtarja me famë botërore ngre dyshimet
26/09 17:51
Top News – Selena Gomez në një lidhje / Këngëtarja zbulon nëse po jeton një romancë
26/09 17:49
Top News – Leonardo DiCaprio në një lidhje serioze / Përsëri i lidhur me një modele 25-vjeçare
26/09 17:48
Top News – Spastrimi etnik i armenëve / Kim Kardashian-Nuk duam një gjenocid tjetër
26/09 17:15
Top News – Bruce Willis dhe lufta me sëmundjen / Bashkëshortja zbulon detaje për gjendjen e tij
26/09 17:12
Top News – I ati i famshëm dhe milioner / Vajza e Eminem kapet duke punuar në sallon bukurie
26/09 17:09
Top News – Miley Cyrus rikthehet 10 vite pas / Befason me ndryshimin e madhe në pamjen e saj
26/09 15:32
Top Channel/Pas suksesit në New York/ Elton Ilirjani rrëmben vëmendjen në Londër, 3 sfilata & 1 çmim
25/09 21:02
Top News – ‘Nuk mund të jetoja pa ty’ / Zayn Malik ndan foto të rrallë të vajzës Khai
22/09 15:27
Top News – ‘Vetëm vdekja do të na ndante’ / Shakira tregon se besonte në dashuri të përjetshme
22/09 13:12