Top News – Braktisi bashkëshortin/ Fox me të dashurin në tapetin e kuq
23/11/2020 16:03

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly, zyrtarisht si çift në tapetin e kuq. Aktorja amerikane Megan Fox ka bërë paraqitjen e saj në tapetin e kuq në ceremoninë e ndarjeve të çmimeve American Music Awards 2020, përkrah këngëtarit 30-vjeçar Machine Gun Kelly, me të cilin është e lidhur prej disa muajsh. Ylli hollywood-ian u nda pas dhjetë vitesh martese me aktorin Brian Agustin Green, me të cilin ka dhe tre fëmijë, majin e kaluar. Në deklaratën zyrtare për shtyp, Brian u shpreh se fëmijët do të ishin gjithmonë prioriteti i tyre edhe pse të ndarë. “Përsa i përket familjes, ajo që ndërtuam është vërtetë e bukur dhe e veçantë. Kështu që do përpiqemi të mos e humbasim. Do jemi gjithmonë një front i bashkuar për fëmijët tanë. Do të bëjmë pushime në familje”, kishte thënë aktori. Por tonet u ashpërsuan, pasi Brian ndryshoi mendim, në momentin që Megani filloi të frekuentonte reperin Machine Gun Kelly. Kur aktorja publikoi foton me partnerin e ri, në rrjetet sociale me fjalinë “një djalë jashtëzakonisht i bukur, zemra ime është e jotja”, përgjigja e Brianit ishte po aq e drejtpërdrejtë sa ajo e Meganit. Ai publikoi foton e 4 djemve të tij, përfshirë këtu dhe djalin me ish- partneren aktoren Vanessa Macil, duke iu përgjigjur flakë për flakë ish- bashkëshortes me përshkrimin e fotos: “Djem jashtëzakonisht të bukur. Zemra ime është e juaja”.

Top News – Gwen Stefani nuk pret martesën, vendos unazën 500 mijë dollarë të Blake Shelton
23/01 00:52
Top News – Gigi Hadid dhe Zayn Malik/ Çifti zbulon emrin e vajzëspas 4 muajsh
22/01 21:51
Top News – Plas ‘bomba’ në çiftin Andi-Tea/ Shqipja publikon mesazhet: Pas Teas, erdha te ty…
22/01 12:16
Top News – Vajza sekrete e Putin/ Jetë luksoze e veshje firmato, plasin polemikat
21/01 21:25
“Për’Puthen”thyen rekorde shikueshmërie/Arrin në mbi 200 milionë klikime që prej fillimit të sezonit
21/01 15:34
Top News – Pas sherrit në ‘Për’puthen’/ Fationi merr vendimin-do largohem!
19/01 21:52
Top News – Kim dhe Kanye West/ Shtojnë edhe një hap tjetër drejt ndarjes
19/01 21:19
Top News – Sherr i fortë në ‘PërPuthen’/ Shmangen grushtet mes Fationit dhe Erisit
18/01 21:49
Top News – Tea kthen sytë nga një tjetër djalë… Çfarë i premtoi Melisës njëri nga të rinjtë
15/01 20:36
Top News – Dua Lipa për gjyshin e saj/ Serbët i kërkuan të falsifikonte historinë
15/01 19:27
Top News – Çfarë rrezikon aktori I famshëm, dalin foto të Chuck Norris në sulmin e Capitol
14/01 21:34
Top News – Dorëzohet beqari i përjetshëm/ Kush po e çon në altar Leonardo Dicaprion
13/01 22:45
Top News – Elvis Presley, misteri i autopsisë/ Kishte një plagë të fshehtë në kokë
08/01 15:12
Top News – Një James Bond me ngjyrë/ Kush mund të jetë 007-ta i ri!
08/01 15:10
Top News – Irina Shayk mbushi 35 vjeçe/ Modelja që erdhi nga varfëria e skajshme
08/01 13:53
Top News – Dirty Dancing/ Mallkimi i filmit të famshëm
08/01 13:14
Top News – Beckham thyen karantinën/ ‘Arratiset’ nga Britania në SHBA
07/01 22:39
Top News – Bleona Qereti bën vaksinën/ Në një spital të SHBA, veshur si infermiere
07/01 21:44
Top News – Këngëtarët për situatën në SHBA/ Rita Ora e Dua Lipa: Ata janë terroristë
07/01 20:10
Top News – Dua Lipa e nis mbarë 2021/ Këngëtarja shqiptare në kopertinën e Vogue
07/01 20:10