Top News – ‘Bëra gabimin më të madh’/ Katy Perry rrëfen si refuzoi bashkëpunimin me Bille Ellish
29/01/2023 13:45

Katy Perry ka zbuluar së fundmi se ka pasur mundësinë të bashkëpunojë me këngëtaren Billie Eilish por e ka refuzuar. Ajo tha se kishte mundësinë të bashkëpunonte me Eilish në këngën e saj “Ocean Eyes, e cila më pas u kthye në hit, por nuk pranoi pasi mendoi se kënga ishte “e mërzitshme”. Katy Perry tha se bëri "gabimin e madh" duke refuzuar të punonte me Billie Eilish. Në atë kohë, Eilish nuk ishte një emër i njohur.

Top News – Fotinia zgjedh të ‘vetësakrifikohet’/ Banorët lusin Luizin të qëndrojë në BBV
22/03 15:28
Top News – ‘Jam i lumtur për atë që bëra’/ Pique nuk është penduar për ndarjen nga Shakira
22/03 13:23
Top News – Luizi-Oltës: Rri dhe fitoje!/ Pas spektaklit aktorja e tepron me alkoolin
22/03 12:21
Top News – The Weeknd numëron miliona klikime/ Artisti më i dëgjuar në Spotify, ka thyer rekorde
22/03 12:00
Top News-Vëllai i Kiarës flet për Luizin/Ja çfarë mendon ai për të dashurin e motrës
22/03 10:53
Top News – Pas ndarjes së papritur/Keisi tregon pse e ndërpreu marrëdhënien me Kristin
22/03 10:53
Top News-Olta dhe Kiara shkojnë në nominim/Habit Luizi, tregon vendimin që ka marrë
22/03 10:51
Top News – Qëndron nën hijen e Luizit/ Olta nuk e duron përballjen me Kiarën
21/03 20:36
Top News – Fotografi të rralla nga Bebe Rexha/ Këngëtarja ndan momente nga jeta e saj
21/03 18:29
Top News – Çfarë mendon për Kristin?/ Lorenci: Kokëderr fare
21/03 17:52
Top News-Olta përplaset me Kiarën/ ‘Je bërë pengesë shumë e madhe për Luizin’
21/03 10:30
Top News-‘Ke patur lojë me Keisin…’/Banorët i kërkojë llogari Kristit për ndarjen
21/03 10:28
Top News – Dashuria e fëmijëve më shëroi/ Angelina Jolie tregon si rrit 6 fëmijë e vetme
20/03 17:43
Top News – Shokë apo të dashur?/Keisi përkëdhel kokën e Lorencit
20/03 15:50
Top News – Listë me rregulla në shtëpi/ Çfarë dëshiron Madonna për 6 fëmijët e saj!
20/03 15:46
Top News – Momente romantike në BBV2/ Kiara dhe Luizi plane për të ardhmen
20/03 14:10
Top News – Pas largimit të Armaldos / Luizi i tregon Oltës pengun më të madh
20/03 10:56
Top News – Luizi e Kiara kalojnë natën në suite, Armaldo largohet nga shtëpia pas 84 netësh
19/03 17:51
Top News- Një shtrigë për ish-vjehrrën, Shakira e surprizon nga ballkoni i shtëpisë
19/03 16:30
Top News – Pas ndarjes, nisin debatet, Keisi i kthehet Kristit: E shëmtuar ajo që the për Armaldon
18/03 18:58