Top News-Beatrix, gati për të puthur…!/Si e ngatërroi Donaldin me Romeon
08/12/2021 12:43

Spektali i së martës mbrëma në big brother, është komentuar gjërë e gjatë në mediat sociale. Vëllai I madh u bëri një rreng banorëve, ku donaldin për një moment në shtëpi e alternoj me Romeon, për të parë reagimin e banorëve nëse do ta njihnin apo jo. Pasi dy vëllezërit binjakë u takuan me njëri tjetrin ata shkëmbyen veshjet, dhe romeu u fut në shtëpi si donaldi. Në ato momente Arbana transmetoi një klip mes Beatrix dhe Sabianit për ta parë të gjithë dhe më pas do e komentonte “Donaldi” që në këtë rast ishte romeo. Kur Romeo hyri në sallon, Beatrix e shikonte çuditshëm, por nuk tha se nuk ishte Donaldi. Nga ana tjetër, Einxhel e vëzhgonte dhe ishte e para që i tha që ti nuk je Donaldi por Romeo. Kjo pasi, moderatorja nihet më mikrë më dy vëllezërit për shkak të projektve të tyre të mëparshme. Në ato momente edhe Beatrix u shpreh: “Nuk është Donaldi, nuk po më bëjnë sytë”, dhe ngrihet nga kolltuku. Por ndjekësit janë të sigurt se këngëtarja nuk e ka kuptuar aspak se nuk është Donaldi, thjesht është ndjerë keq pasi ai qëndroi gjatë në dhomën e rrëfimit.

Top News – Adele mund të humbasë zërin e saj/ Këngëtarja habit me deklaratën
20/01 22:41
Top News-Antonela mbështet hapur Beatrix/Deklarata të forta për banorët e Big Brother Vip
20/01 21:45
Top News-Beatrix qan nga frika e eleminimit/E përlotur përqafohet me Monikën dhe Arjolën
20/01 18:31
Top News-Donaldi i frikësuar nga nominimi/ Tregon arsyen pse nuk e shpëtoi Dj Dagz
19/01 21:53
Top News-I mungon Dagz, përlotet Einxhel/‘Nuk jam mësuar pa të në shtëpi, zgjohesha me puthje’
19/01 19:31
Top News-Sherr për të brendshmet/Einxhel përplaset me Donaldin, pastrimi nxit debate
18/01 18:29
Top News-Çfarë do të ndodhë në Big Brother Vip?Surpriza dhe një e papritur e pakëndshme për banorët
18/01 18:06
Top News-Egzona ka ndjenja për Donaldin!/Moderatorja shpërthen në lot nga loja e Beatrix
16/01 19:23
Top News – U tall live’ me Policinë, arrestohet I iru pas videos në TikTok
16/01 13:11
Top News-Dj Dagz dëshiron të dalë nga shtëpia/Çfarë do të ndodhë të martën me të…
15/01 17:03
Top News-Veprimi i Ilirit po bën xhiron e rrjetit/Ja çfarë bëri pas eleminimit të Eltionin
15/01 16:18
Top News-Beniada dhe Iliri ‘si macja me miun’/Gjatë lojës, balerini i kafshon gishtin
14/01 19:16
Top News- Të papriturat sonte në Big Brother Vip/ Çfarë do ndodhë në natën e sotme të spektaklit
14/01 19:15
Top News-Beniada dhe Iliri ‘si macja me miun’/Gjatë lojës, balerini i kafshon gishtin
14/01 14:42
Top News-Donaldi dhe Iliri janë shokë/Deklarata e Monikës shokon banorët
13/01 21:48
Top News-30 profile false në instagram/Për të akuzuar të dashurin, ja çfarë ndodhi
13/01 18:55
Top News- Iliri bën të papriturën ndaj Monikës/E puth, por e paralajmëron që ‘lufta’ do vijojë
13/01 13:47
Top News-Einxhel mërzitet me Dj Dagz/Shkak loja mes banorëve, ndihmoi kundërshtarët
13/01 12:36
Top News-Pas ‘ndarjes’ së Beatrix e Donald/ Beniada këshillon konkurrenten e Big Brother Vip
12/01 16:41
Top News-Rrëfimi tronditës i Arjolës së BBV/‘Doja të vrisja veten pas divorcit’
12/01 13:42