Top News – Bearti gjysëm i zhveshur…/ Enca e poston dhe konfirmon dyshimet
14/06/2021 17:07

I gjithë rrjeti u trazu pas fotos misterioze që ndodhi Enca pak ditë më parë në instagramin e saj personal. Mirpo tani këngëtarja ka preferuar ti jap fund dyshimeve dhe ka postuar ne story nje foto ku Bearti shfaqet gjysem I zhveshur dhe I reklasuar duke pirë shampanjë. Gjithsesi ende nuk është qartësuar nga dyshja nëse ata po bashkëpunojnë për një këngë apo mes tyre ka dicka më shumë. Enca nga ana tjetër ka premtuar se 2021 do të jetë viti i saj dhe se do e shijojë në maksimum. “2021 është viti im! Këtë vit do publikoj shumë këngë dhe do shkoj në pushime çdo muaj”, shkroi Enca në një postim në Instagram. Ndërkohë, së fundmi lidhja e shumëpërfolur mes Teas dhe Beartit mori fund për shkak të një zënkë në cift. Të dy kanë vazhduar jetën pa njëri tjetrin pavarësisht se e kanë pranuar që ndarja ishte tepër e dhimbshme per palet.

Top News-Dwayne Johnson konfirmon lajmin/ Aktori nuk do të jetë më pjesë e ‘Fast and Furious’
22/07 14:39
Top News-Ishin mike u bënë rivale/ Kim në një lidhje me ish-partnerin e Jennifer Lopez
22/07 14:31
Top News – Në top 10-shen e më të mirave/ Dua Lipa lë pas artistët e njohur ndërkombëtar
22/07 14:15
Top News-Kryqi i Kishës u fshi nga klipi/Reperi reagon pas akuzave-S’është bërë me qëllim
21/07 13:13
Top News-Trondit ish-truproja e Britney Spears/‘I ati i jepte koktej droge që ta kontrollonte”
21/07 12:41
Top News-Plas keq mes Blerimit dhe Atdheut/Djemtë fillojnë kërcënimet-Do të të djeg shpirtin
20/07 16:10
Top News-Kanye West shpërthen në lot/Preket nga kënga që i dedikon Kim Kardashian
20/07 15:48
Top News-Sarah Jessica Parker na lë pa fjalë/Aktorja e ‘Sex and the City’ shfaqet e thinjur
19/07 14:46
Top News – Adele na prezanton të dashurin/Këngëtarja shfaqet publikisht krah partnerit të ri
19/07 12:41
Top News – Tea Trifoni në një lidhje të re/Ish-konkurrentja flet për djalin që i ka fituar zemrën
18/07 20:31
Top News-Prej vitesh bashkë/Eni tregon se si është njohur me Genc Prelvukaj
18/07 19:43
Top News-Adele në supërformë/ Bën paraqitjen e rrallë në finalet e NBA
18/07 18:12
Top News-Britney Spears shokon përsëri/ ‘Babai m’i vrau ëndrrat, s’jam në gjendje të këndoj’
18/07 18:11
Top News – Mamaja e Rita Orës pozon me bikini! Format e trupit na lanë pa fjalë
17/07 19:13
Top News – Eni Koçi e Genc Prelvukaj të martuar… Detaji që shton dyshimet dhe i nxjerr zbuluar
17/07 19:11
Top News – JLo dhe Affleck do jetojnë bashkë/ I vënë syrin vilës luksoze 64.95 milionë dollarë
17/07 15:50
Top News – Ledjana demaskon Antonelën/ Tregon të vërtetën e ndarjes me Mevlanin
17/07 15:45
Top News – Fationi ndryshon mendim për Melisën/ ‘Si këngëtare është më e hajrit se të tjerët’
17/07 15:43
Top News – Tërhiqet përfundimisht nga muzika/ Reperja e njohur bën me dije lajmin e trishtë
16/07 21:12
Top News – Këndojnë për kënaqësinë seksuale/ Dyshja e njohur godasin me bashkëpunimin e fundit
16/07 21:11