Top News-Banori i BBVA gati të lërë shtëpinë/‘Dua të dal, nuk përshtatem dot me këtë lojë’
23/03/2023 11:49

Që pas hyrjes në shtëpi, Visi arriti të fitojë simpatinë e të gjithë shikuesve. Që në ditët e para ai është shprehur se nuk ka hyrë për të fituar, por thjesht për të kaluar një eksperiencë ndryshe. Mirëpo, së fundmi në një bisedë me banorët, Visi është shprehur se do të largohet nga shtëpia të dielën. Ai ka thënë se nuk ka asgjë personale me banorët në shtëpi, por nuk përshtatet dot më me këtë lojë.

Top News – ‘Mishi kokërr’/ Luizi zbulon momente nga projekti i ri
27/05 21:34
Top News – Celine Dion anulon shfaqjet/ U diagnostikua me një çrregullim të rrallë neurologjik
27/05 16:47
Top News – ‘Më pëlqen të ha’/ Bebe Rexha reagon ndaj komenteve për peshën
26/05 16:58
Top News – ‘Më akuzoi se e tradhtoja me Drake’/ Kim tregon vuajtjet që i ka shkaktuar Kanye
26/05 15:07
Top News-Ronaldo është ndarë/Media spanjolle plas deklaratën e bujshme
26/05 10:49
Top News – Shakira dhe fiksimi për sportistët/Zbulohet partneri i ri pas ndarjes me Pique
26/05 10:48
Top News-E solli në jetë një nënë surrogate/ Khloe Kardashian-s’jam aq e lidhur me djalin
25/05 16:57
Top News – ‘Ai ka dëshirë të vendosë për gjithçka’/ Jennifer Lopez shpërthen ashpër ndaj Ben Affleck
25/05 16:13
Top News-Çfarë po ‘kurdis’ Luizi/Këngëtari publikon foton dhe paralajmëron surprizën
25/05 10:31
Top News – Kanye West sërish në telashe/ Paditet me 2 mln dollarë nga kompania e njohur
24/05 16:17
Top News-Çfarë po ndodh me Bernard Arnault!/Humb 11.2 miliardë dollarë brenda një dite
24/05 15:41
Top News – Kërcënoi partnerin e Dua Lipës! / Reagon ish-i dashuri i artistes, Anwar Hadid
24/05 09:59
Top News-Luksi i shfrenuar i Ronaldos/Ora e tij e re kushton plot 865 mijë euro
24/05 09:51
Top News – Lajm i hidhur për adhuruesit e ‘Thor’/ Ndahet nga jeta aktori Ray Stevenson
23/05 21:07
Top News – Së shpejti ‘Bad Boys 4’/ Will Smith dhe Martin Lawrence nisin xhirimet
23/05 21:07
Top News – ‘Kam dismorfi trupore’/ Megan Fox tregon problemet e shëndetit mendor
23/05 17:56
Top News-Gati për një lidhje të re!/Kim Kardashian flet për gabimet e së shkuarës
23/05 16:40
Top News-Thumboi në këngën e saj të fundit/Pique i përgjigjet Shakirës me veprimin e tij
23/05 10:13
Top News – Bëri publike lidhjen e saj më Gavras/ Ish i dashuri i Dua Lipës- Po mundohem mos e gjej…
22/05 18:09
Top News-Kush është baba më i mirë!/ J.LO krahason Ben Affleck me ish-bashkëshortin
22/05 17:46