Top News – Arsyeja do t’ju habisë!/Fansat ‘Vërsulen’ Me Kritika Ndaj Kim Kardashian
23/09/2022 12:37

Gjithmonë ka të reja nëse flasim për stilin e motrave Kardashian-Jenner. Së fundmi, ylli televiziv Kim Kardashian është shfaqur me një palë vathë të cilat kishin formën e një karte krediti. Vathët ishin Balenciaga dhe ndjekësit këtë radhë nuk e pëlqyen stilin e 41-vjeçares. Vathët kushtojnë 425 dollarë. Kim u shfaq me to teksa mbërriti për pjesëmarrjen në emisionin “Good Morning America” në New York. Në rrjet pati shumë komente negative ndaj modelit të vathëve që kishte vendosur Kim. Madje fansat janë sulur që ajo I ka vendosur vathët për të mbuluar pamjen e tmerrshme të flokëve të saj. Ndërkaq, së fundmi thuhet se bukuroshja ka shpenzuar 70 milionë dollarë për një pronë me katër dhoma gjumi dhe gjashtë banja, një pronë që dikur i përkiste Cindy Crawford dhe bashkëshortit të saj, Rande Gerber. Është marrëveshja më e madhe e vitit dhe shënon shitjen e katërt më të lartë në të gjithë shtetin e Kalifornisë për vitin 2022.

Top News-Kanye West përsëri në telashe/Elon Musk e pezullon nga twitter për nxitje të dhunës
02/12 18:00
Top News-Në këngët më të dëgjuara të vitit/Në “Billboard” Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Ava Max
02/12 17:37
Top News – Supermodelja dhuron orgazmën / Studim për të kuptuar ‘hendekun’ mes meshkujve dhe femrave
02/12 12:46
Top News- Harry Potter tani në television/ Së shpejti një serial i bazuar në librat e famshëm
01/12 18:16
Top News-Bota e muzikës në zi/ Këngëtari amerikan vdes disa orë pas martesës
30/11 18:13
Top News-Reperi rrezikon dënimin me vdekje/Shteti iranian e akuzon për “korrupsion në tokë”
30/11 18:10
Top News-Shtatzënë për herë të gjashtë/Zbulohet motivi i rikthimit të Wandës me Mauro Icardin
30/11 18:09
Top News- Pas trombozës në tru/ Modelja Hailey Bieber sëmuret përsëri
29/11 18:00
Top News-Prezantuesi kritikon Oprah Winfrey/ “Tregon luksin dhe pasurinë në rrjete sociale”
29/11 17:19
Top News- ‘M’u kujtua babai që rrihte mamin’/Aktori jep intervistën e parë pas shuplakës në Oscar
29/11 17:18
Top News-J.Lo për ndarjen me Ben Affleck/‘Ndihesha sikur do të vdisja, ishte zemërthyer’
29/11 17:16
Top Channel/ Dua Lipa ndez Tiranën! Koncerti madhështor në sheshin Skënderbej. jehonë botërore
29/11 15:36
Top News – Dua Lipa mori pasaportë shqiptare/ Einxhel i bën shtetit kërkesën publike për Dj Dagz
29/11 15:07
Top Channel/ Dua Lipa elektrizoi Tiranën në Sheshin Skënderbej: Urime 110-vjetorin e Pavarësisë!
29/11 13:30
Top News – Tifozja më sexy rrezikon sanksione / Modelja kroate ‘sfidon’ Katarin – Nuk kam frike
28/11 14:18
Top News – Shakira thyen heshtjen pas ndarjes … !/ ‘Krisja filloi pas lindjes së djalit të dytë’
27/11 14:56
Top News – Del sekreti i princeshës së Uellsit/ Çfarë fshihet pas sharmit të Kate Middelton !
27/11 11:41
Top News-Lindi me gjysmën e trupit/ Shkak rrezatimi i Çernobilit, braktiset nga e ëma
25/11 17:48
Top News-Plot 17 vite në burg/Këngëtari i njohur shpallet fajtor për krime seksuale
25/11 17:47
Top News-Pasioni i Nusretit s’është vetëm gatimi/Turku koleksionon edhe makina luksoze
25/11 17:30