Top News – Ana kërkon ta përqafojë/ Riniani e refuzon, çfarë ndodhi në Përputhen
23/02/2021 21:12

Riniani mbeti I zhëgnjyer e I prekur në puntatën e radhës së “PërPuthen”, pasi Ana i tha se pavarësisht faktit që e vlerëson si njeri, nuk e shikon si partner. Kjo ishte dicka e papritur për Rinianin, që tha se nuk e kupton këtë veprim të saj, pasi në takimin e tyre të parë Ana kishte pasur mjaft emocione. Kur ajo kërkoi ta përqafonte, ai e refuzoi dhe në fund u dorëzua duke e pranuar përqëafimin si shoqe.

Top News – Grabiten 2 qentë e Lady Gagës/ Këngëtarja ofron në këmbim shumën marramendëse
25/02 19:17
Top News – Për`Puthen, Arjani përplaset me Julin/ `Boll spekulove, nuk ke jetuar në shpellë..`
24/02 21:30
Top News – Ana kërkon ta përqafojë/ Riniani e refuzon, çfarë ndodhi në Përputhen
23/02 21:12
Top News – `E verbuar pas menaxherit`/ I vjedh 300 mijë euro, Gina Lollobrigida e mbron
22/02 21:20
Top News – Tani është bërë zyrtare… Kim Kardashian i kërkon divorcin Kanye West
20/02 12:22
Top News – Harry dhe Meghan/ ‘Lamtumira’ përfundimtare me familjen mbretërore
19/02 20:14
Top News – Reperi u arrestua se shau mbretin/ Protestuesit `djegin` Spanjën, dhjetëra në pranga
19/02 17:49
Top News – Personazhet më me influencë/ ‘Time’ rendit Dua Lipën të parën
17/02 23:00
Top News – E akuzuan se u martua për paratë/ Aktorja e famshme, duket qe nuk e njihni tim shoq
17/02 17:50
Top News – Dukesha jep lajmin e ëmbël/ Meghan dhe Harry, në pritje të fëmijës së dytë
15/02 14:16
Top News – `Kalohen vijat e kuqe`/ Zhveshje dhe çmenduri në Për’puthen
12/02 22:02
Top News – `O kafsha`, Atdheu lë studion/ Debat i ashpër në Për’puthen
09/02 22:37
Top News – Grindja mes William dhe Harry/ Eksperti, diana do t`u përplaste kokat të dyve
09/02 21:40
Top News – Dhimbja e modeles për humbjen e fëmijës/ Chrissy Teigen: Peng që nuk i pashë fytyrën
05/02 21:41
Top News – Kush është kush… Park argëtimi apo albumi i Taylor Swift
04/02 22:49
Top News – Rrëfimi i Gigi Hadid/ Solli në jetë fëmijën në fermën e saj, jo në maternitet
04/02 20:31
Top News – Infektohet me Covid Bora Zemani/ Ja kush do e drejtojë për’puthen në mungesë të saj
04/02 20:30
Top News – ‘Unë grabita Kim Kardashian’/ Historia në një libër, rrëfyer nga vetë hajduti
03/02 20:30
Top News – E shpallin të vdekur nga mbidoza/ Reagon këngëtarja e famshme: Jam një fantazmë!
03/02 12:56
Top News – Arjan Konomi kryqëzon Tean dhe Andin/ Shfrytëzuan dashurinë për përfitime ekonomike
02/02 22:44