Top News – Ambasada amerikane, apel Kosovës/ Mbroni autorësinë e krijimeve të artistëve
26/04/2021 20:26

Ambasada Amerikane në Kosovë ka vlerësuar artistët me origjinë shqiptare të cilët performojnë jashtë kujfive tona, duke bërë thirrje që të mbrohet autorësia intelektuale e prodhimeve kreative në Kosovë. Përmes një postimi të publikuar në rrjetin social Facebook, ata theksojnë krijimtarinë e artistëve të njohur në të gjithë botën, si Dua Lipa, Regjizorët Blerta Basholli, dhe Visar Morina.

Top News – Pati një shtatëzani të fshehtë/ Çfarë e pengon aurelën ta ndaj këtë lajm me fansat…
19/06 17:52
Top News – I dha fund lidhjes me Kanye West/ Irina Shayk ‘kapet mat’ me aktorin e njohur
19/06 17:52
Top News – Dafina Zeqiri habit fansat e saj/ Publikon video me barkun e rrumbullakosur
19/06 17:29
Top News – Shpesh herë është bullizuar/ Enca Haxhiaj ka disa këshilla për ndjekësit e saj
19/06 17:28
Top News – Kylie Jenner zbulon gjithçka/ Modelja e njohur habit me rrëfimet për jetën e saj
18/06 21:00
Top News – Çimi dhe Stela shkëmbejnë puthje/ Deklarohet çifti i dytë në ‘Përputhen 40’
18/06 20:58
Top News – Egli i futet tregut të muzikës/ Olsi Bylyku shpreh mbështetjen ndaj partneres së tij
18/06 20:56
Top News – Jessie J ndërpret muzikën/ Flet për herë të parë për sëmundjen e saj
18/06 19:51
Top News – Jasmina e ‘Përputhen’ nuk përmbahet/ Pas ndarjes nga Andi tregon raportin me atdheun
18/06 19:50
Top News – Ndalohet të qëndrojë në Ulqin/ Emina Cunmulaj reagon ashpër ndaj autoriteteve
18/06 19:08
Top News – Djali i Ronaldos mbushi 11-vjeç/ Georgina e uron në mënyrën më speciale për ditëlindje
18/06 19:07
Top Channel/ “Për’puthen” në Korçë. Audicionet për konkurrentët në sezonin e ri të programit
18/06 15:25
Top Channel/“Për’puthen On Tour” në Korçë, të rinj e të rritur presin me brohorima ish-konkurrentët
18/06 13:09
Top Channel/ “Për’puthen” në Pogradec, audicionet për konkurrentët në sezonin e ri të programit
18/06 00:48
Top News – Lindita përqafon Çimin/ Stela distancohet nga ai, marrëdhënia mes tyre prishet
17/06 21:40
Top News – Nami në Pogradec me ‘Për’puthen’/ Turmë me njerëz për të takuar protganistët e programit
17/06 20:37
Top News – Thashethemet për Përputhen/ Melisa Lleshi reagon ashpër kundër portaleve
17/06 19:02
Top News – Duket si 20, por është 50 vjeç/ Modelja e njohur ndan me ndjekësit sekretin e bukurisë
17/06 16:54
Top News – Reperi Travis Scott nuk përmbahet/ I shpreh fjalët e embla modeles në mes të publikut
17/06 16:53
Top News – Luana numuron një tjetër sukses/ Bashkëpunon me një nga industritë më të mëdha muzikore
17/06 16:51