Top News – Aktori më i paguar sipas “Forbes”/ Dwayne Johnson fitoi 87.5 mln dollarë në 1 vit
12/08/2020 12:59

Dwayne ‘the rock’ Johnson është vlerësuar si aktori mashkull më i paguar për të dytin vit radhazi sipas revistës Forbes. Ish ërestler-i raportohet se ka fituar 87.5 milionë dollarë nga 1 qershori 2019 dhe 1 qershori 2020, përfshirë 23.5 milionë për thrillerin e Netflix, Red Notice. Ai po ashtu ka fituar para nga linja e tij e veshjeve fitnes, Project Rock. 10 fituesit më të mëdhenj, së bashku, kanë siguruar 545.5 milionë dollarë këtë vit, më shumë se një e katërta e kësaj shume sipas forbes, nga Netflix-i.

Top News – Princesha Geraldine/ Vajza e princit Leka, fotot e para
31/10 09:29
Top News – Filmi i ri i divës/ Sofia Loren rikthehet në ekran
30/10 17:01
Top News – Dhuratë speciale për Kim-in! Kanye i dhuron hologramin e babait të vdekur
30/10 15:11
Top News – Në fshehtësi të plotë, aktorja e famshme i jep fund beqarisë
30/10 14:21
Top News – Këpucët me gishta/ Rihanna, celebrity i parë që i vesh
29/10 23:09
Top News – Brad Pitt sërish single/ Përfundon lidhja me modelen
29/10 14:30
Top News – Kim mbush 40 vjeç/ Feston në një ishull privat
28/10 21:51
Top News – “Dhuratë e karantinës”/ Uma Thurman gjen sërish dashurinë
28/10 15:35
Top News – Propozimi për martesë/ Më në fund, unazë për Gwen Stefani
28/10 15:34
Top News – Rita Ora prezantuese/ MTV Europe Music Awards 2020
27/10 19:47
Top News – I will always love you/ 1 miliardë shikime në youtube
27/10 19:24
Top News – Çfarë ndodhi? Aktores Lily James i del një tjetër skandal flirtimi
27/10 12:18
Top News – Dua Lipa e mërzitur/ Covidi i shtyn turneun europian
23/10 15:31
Top News – Rikthehet Adele/ Këngëtarja, së shpejti në skenë
22/10 21:55
Top News – Claudia Schiffer/ Ikona e modës bëhet Kukull Barbie
22/10 13:23
Top News – Habit këngëtarja/ Kam parë UFO, i panë dhe të tjerë
21/10 22:07
Top News -Plot 1.75 metra! Rapunzeli i jetës reale/ Vajza që për 15 vjet nuk i ka prerë kurrë flokët
21/10 15:27
Top News – Koleksioni i Michael Kors/ New York, prezantimi në një kopsht
19/10 17:43
Top News – Bëhen me djalë/ Arbana Osmani e Eduart Grishaj
19/10 16:41
“Shiko kush luan” rekord të ri /Emisioni arrin në çdo episod mbi një milionë shikime
17/10 15:43