Top News – Afër njëri-tjetrit/ Luizi dhe Tea performojnë ‘Jeto dhe jetën time’
29/01/2023 11:13

Publiku gjykoi si performancë më të bukur në spektaklin ‘Talent Show’ atë të Luizit dhe Teas. Pasi fituan zemrat e publikut, Luizi dhe Tea performuan në oborr këngën e Ardit Gjebreas, “Jeto dhe jetën time”. Performanca e tyre u duartrokit me shumë emocion nga banorët dhe publiku. Të dy ata e shijuan në maksimum këngën dhe performancën. Ndërsa banorët zgjodhën si performancë më të mirë atë të Nitës. Vëllai i Madh dha një bonus për fituesin. Një telefonatë. Bonusin nuk e përfitoi Nita, por Olta, pasi gjatë javës kishte kërkuar një telefonatë me djalin e saj.

Top Channel/ Çmimi “Inovatorit” për Taylor Swift: Mos hiqni dorë nga idetë tuaja, sado absurde
28/03 23:22
Top News – Luizi mbledh votat për lider/ Olta: Po ja jap edhe unë votën, se gjynah!
28/03 16:43
Top News – Isha gati për ta sharë!/Lorenci merr inat Oltën
28/03 16:42
Top News – Twitter bën sërish ndryshime/ Elon Musk vendos datën kur do të zbatohet
28/03 15:51
Top News-Shakira harron Pique/Fotografohet krah një mashkulli në Miami
28/03 10:59
Top News-Plas keq në BBVIP/Antoneta largohet duke qarë pas debatit me Luizin
28/03 10:57
Top News – Përgjim telefonash dhe shkelje privatësie/ Princ Harry shkon në Gjykatën e Lartë
27/03 15:52
Top News – Fshehu lidhjen e fshehtë të djalit/ Si lindi konflikti i Shakirës dhe ish-vjehrrës!
27/03 14:31
Top News – Kam afeksion ndaj Luizit/ Olta Gixhari bën deklaratën e papritur
27/03 14:26
Top News – Keisi e zhgënjyer shpërthen në lot/ Lorenci ndan papritur historinë e tyre
26/03 14:19
Top News – Spektakli vazhdon…/ Zbulohet data e finales së Big Brother
26/03 11:55
Top News – Kiara pas largimit nga shtëpia e BBV2/ Fitova dashurinë, gjëja më e bukur në jetë
26/03 11:10
Top News – Luizi i kërkon falje Kiarës/ Batuta dhe të qeshura mes dyshes
25/03 16:25
Top News – Po dole ti, do puth Luizin!/ Olta-Kiarës: Mos e merr personale
25/03 13:05
Top News – Skuadra e Luizit fiton “la casa de quiz”, do të ndjekë live ndeshjen Poloni-Shqipëri
24/03 23:04
Top News – Hailey Bieber kërcënohet me vdekje/ Selena Gomez u bën thirrje fansave
24/03 18:04
Top News – Lorenci dhe Jori në suitë së bashku/ Luizi dhe Elvisi shkojnë dhe i ngacmojnë
24/03 16:48
Top News-Premtimi i Luizit ndaj Kiarës/‘Të gjithë do t’i nxjerr jashtë, një nga një’
24/03 11:16
Top News – Rita Ora zbulon detaje nga kënga e re/ Këngëtarja shqiptare mëson gjuhën e burrit
23/03 18:32
Top News – Këpucët e Kristit në pishinë/ Si reagoi ai nga misioni i fshehtë!
23/03 17:09