Top News – 73 vite martesë/ Çifti mbretëror feston në karantinë
20/11/2020 21:07

Mbretëresha Elisabet dhe Princi Filip festuan këtë të premte 73 vjetorin e martesës. Me rastin e kësaj dite të shënuar të çiftit mbretëror, Buckingham Palace ka publikuar në faqen zyrtare të Instagramit, një foto ku Elisabeta qëndron në krah të bashkëshortit të saj dhe të dy së bashku po lexojnë një kartolinë urimi të stërnipave të tyre.

Top News – Tea kthen sytë nga një tjetër djalë… Çfarë i premtoi Melisës njëri nga të rinjtë
15/01 20:36
Top News – Dua Lipa për gjyshin e saj/ Serbët i kërkuan të falsifikonte historinë
15/01 19:27
Top News – Çfarë rrezikon aktori I famshëm, dalin foto të Chuck Norris në sulmin e Capitol
14/01 21:34
Top News – Dorëzohet beqari i përjetshëm/ Kush po e çon në altar Leonardo Dicaprion
13/01 22:45
Top News – Elvis Presley, misteri i autopsisë/ Kishte një plagë të fshehtë në kokë
08/01 15:12
Top News – Një James Bond me ngjyrë/ Kush mund të jetë 007-ta i ri!
08/01 15:10
Top News – Irina Shayk mbushi 35 vjeçe/ Modelja që erdhi nga varfëria e skajshme
08/01 13:53
Top News – Dirty Dancing/ Mallkimi i filmit të famshëm
08/01 13:14
Top News – Beckham thyen karantinën/ ‘Arratiset’ nga Britania në SHBA
07/01 22:39
Top News – Bleona Qereti bën vaksinën/ Në një spital të SHBA, veshur si infermiere
07/01 21:44
Top News – Këngëtarët për situatën në SHBA/ Rita Ora e Dua Lipa: Ata janë terroristë
07/01 20:10
Top News – Dua Lipa e nis mbarë 2021/ Këngëtarja shqiptare në kopertinën e Vogue
07/01 20:10
Top News – Tronditet bota e muzikës/ Dr.Dre në spital me aneurizëm në tru
06/01 19:01
Top News – Për’puthen prime thyen rekord/ Youtube, 2.8 milionë klikime për 36 orë
05/01 20:08
Top News – Hyrje të reja në ‘Përputhen’/ Lediana dhe Murati dy konkurentët e rinj
04/01 14:10
Top News – 25 mijë euro një dalje në publik/ Leonora Jakupi befason në `Shiko Kush Luan`
03/01 15:10
Top News – 82 vjeçari Hopkins/ Aktori feston 45 vite esëll
30/12 20:00
Top News – Akne në fytyrë/ Aktorja nxjerr fotot pa make up
29/12 21:36
Top News – Krishtlindje në spital/ Këngëtarja: U zgjova e shurdhuar!
28/12 21:58
Top News – Illyrian pure sport/ Supermakina e parë shqiptare
28/12 21:20